23 лютого в актовому залі школи пройшли збори представників батьківських комітетів 1-6-х класів та представників шкільного самоврядування 6-10-х класів. Захід було ініційовано адміністрацією школи. На захід прийшов друг школи та волонтер з Іспанії Маріо, який вже чотири роки надає волонтерську допомогу жителям зони АТО, захисникам України. Волонтер розповів учасникам зборів про стан життя дітей та дорослих у зоні, звернувся з проханням допомогти постраждалим людям. Батьки, учні вирішили об’єднатись та зібрати одяг, предмети особистої гігієни, канцелярські товари, медикаменти та харчі до 16 березня. 20 березня Маріо все відвозе у Донецьк. Запрошуємо всіх небайдужих приєднатись до волонтерського руху.

Тим паче, що це вже третя сумісна акція школи та волонтера з Іспанії.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru