Цикл онлайн-уроків з курсу
"Вступ до кібербезпеки"

20 березня - 30 квітня 2018 року

В межах ініціативи STEM-весна 2018 Програма Академій Cisco за підтримки Інституту модернізації змісту освіти пропонує вчителям інформатики разом зі своїми учнями долучитися до вивчення курсу «Вступ до кібербезпеки».
«Вступ до кібербезпеки» - це курс програми академій Cisco, розрахований на 15 навчальних годин та доступний українською мовою.
Всі учасники заходу отримають доступ до мультимедійних матеріалів курсу. Впродовж березня-квітня Ви прослухаєте лекції викладачів, що проводять навчання з кібербезпеки студентів провідних університетів України.
Реєструйтеся та реєструйте учнів за посиланням

Посилання на онлайн-лекції в реальному часі будуть отримувати тільки вікладачі. Записи будуть доступні всім учасникам наступного дня після онлайн-уроків.

Завершення навчання 30 квітня 2018 р. Всі учасники отримають сертифікати про успішне завершення курсу «Вступ до кібербезпеки» за умови складання фінального тесту не нижче ніж на 60% та заповнення анкети «End of Course Feedback» (Відгук про курс).
За умови організації вивчення курсу групою учнів (10+), в сертифікаті для вчителя буде зазначена кількість витрачених на це годин.

Інформація про Програму мережних академій Cisco на порталі програми за посиланням netacad.com/ru та в записі за посиланнямhttp://cisco.netacad.zsea.edu.ua/webex_about_ca/
Сторінка Fb Програми академій в Україні: Cisco Networking Academy Ukraine
На всі ваші запитання з приводу організації заходу радо відповість представник оргкомітету в вашій області
Полякова Наталія Петрівна,
доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем,
Запорізька державна інженерна академія
керівник Центру підтримки академій та Центру підготовки інструкторів академій Cisco
тел.: 095 5374995

Мережна академія Cisco допомогает отримати навички, які необхідні для успішної роботи в умовах цифрової економіки. Разом з викладачами, роботодавцями та технічними експертами ми створюємо курси, які готують молодь до майбутньої роботи в ІТ.

Слідкуйте за новинами Програми Академій Cisco в Україні на Facebook

Copyright © 2018  Cisco Academy in ZSEA, All rights reserved.

Наша електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list
.
Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь