Всеукраїнський учнівський форум

"Світ без кордонів - Challenge of the Millennium",

Делегація учнів Херсонської спеціалізованої  школи  І-ІІІ ступенів  № 54  з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради  10 та 11 листопада взяли  участь у ІІ Всеукраїнському учнівському форумі "Світ без кордонів - Challenge of the Millennium",  який проходив у місті Горішні Плавні, Полтавської області за підтримки партнерів даного проекту Корпусу Миру в Україні, Всесвітнього проекту Generation Global, компанії «Лінгвіст»(офіційного представника MM Publications в Україні). Мета проекту: формувати у молодого покоління сукупність компетентностей («м’яких навичок»), які забезпечать молодій людині здатність орієнтуватись у сучасному суспільстві, швидко реагувати на запити часу, ефективно та успішно самореалізуватися, взаємодіяти у вирішенні соціальних, виробничих та економічних завдань.

Програма форуму була дуже цікавою та насиченою. Впродовж двох днів учениця 10-А класу Гурнак Дар'я та учень 11-А класу Нечаєв Олександр працювали в групах, брали участь у воркшопах,  тренінгах та дискусіях, направлених на розвиток найбільш затребуваних на ринку праці вмінь: навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі;  обговорювали такі важливі питання сьогодення як буллінг, переваги та проблеми сучасної освіти; шукали шляхи вирішення актуальних проблем. Хотілося б зазначити, що робочою мовою форуму була англійська мова. Це дало змогу учням підвищити рівень володіння навичками спілкування англійською мовою.