Готуємось до ЗНО

27 грудня випускники Херсонської спеціалізованої  школи № 54 відвідали на базі Херсонської гімназії №1 майстер-клас на тему: «ChallengeAccepted: theListeningPartof ZNO 2019». Тренінг проводив Геннадій  Білоус  - методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, досвідчений викладач англійської мови та сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів PearsonTestofEnglish. Основними питаннями, які були розкриті під час майстер-класу були: успішне формування іншомовної аудитивної компетенції учнів старших класів під час підготовки до ЗНО 2019 з англійської мови,  важливість та взаємозв’язок аудіювання та розвитку інших мовленнєвих навичок. Геннадій Білоус  намагався донести, що допоможе учням краще сприймати інформацію на слух.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru