Готуємось до ЗНО

27 грудня випускники Херсонської спеціалізованої  школи № 54 відвідали на базі Херсонської гімназії №1 майстер-клас на тему: «ChallengeAccepted: theListeningPartof ZNO 2019». Тренінг проводив Геннадій  Білоус  - методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, досвідчений викладач англійської мови та сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів PearsonTestofEnglish. Основними питаннями, які були розкриті під час майстер-класу були: успішне формування іншомовної аудитивної компетенції учнів старших класів під час підготовки до ЗНО 2019 з англійської мови,  важливість та взаємозв’язок аудіювання та розвитку інших мовленнєвих навичок. Геннадій Білоус  намагався донести, що допоможе учням краще сприймати інформацію на слух.