21 лютого 2019 року в  рамках декади іноземних мов пройшов захід для учнів 3-В класу, який провела Пальона Наталя Петрівна, вчитель іспанської мови І категорії. Назва заходу «У країні граматики»  з тем «Мій день. Що ми робимо у школі. Мої смаки та уподобання». Захід проводився в ігровій формі під час якого потрібно було звільнити Королеву Граматики виконуючи різні завдання: розповісти про себе злому Джину-охоронцю пустелі,  «збудувати» з правильних відповідей міст через стрімку річку; щоб  пройти крізь густі хащі лісу відгадували загадки про звірят. А коли потрапили до замку ставили питання Королеві, щоб упевнитися що вона не зла чаклунка.  На знак подяки за своє звільнення та за гарні  знання іспанської мови Королева усіх нагородила солодкими призами.