#saveyourself

116 111

Це номер єдиної в Україні Національної дитячої “гарячої” лінії щодо захисту прав та інтересів дітей. На лінію надходять тисячі дзвінків і кожен для нас важливий.

Це номер, де консультують не тільки на теми булінгу, взаємин у школі, уроків, вчителів та учнів – це психологічна підтримка дітям та їхнім батькам.

🙋‍♀🙋‍♂Консультанти/ки надають підтримку, допомагають у вирішенні складних життєвих обставин й дають змогу виговоритись та поділитись тим, що на душі. Адже Національна дитяча “гаряча” лінія працює за принципом анонімності й конфіденційнсті, що дає змогу дітям почувати в безпеці та бути відвертими.

За перше півріччя 2019 року на дитячу “гарячу” лінію надійшло понад 6 000 звернень. Це діти, які були почуті та батьки, яким не байдужий психологічний стан та загалом життя їхніх дітей.

📢 Уся важлива інформація – в інфографіці. Зокрема, ви зможете ознайомитися з тематикою звернень, щодо яких телефонували діти й дорослі та, які види консультацій вони потребували.