Безпека життєдіяльності

Надання першої долікарської допомоги - шанс на життя!
Під таким гаслом пройшли навчання для вчителів міста. Вчитель біології Кільмаєва О.І. пройшла дводенні курси надання долікарської медичної допомоги. Тепер свої знання вчитель передасть іншим вчителям школи під час практичних занять з надання долікарської медичної допомоги.

Черговий захід під назвою "Правила дорожнього руху-правила життя" провели представники шкільного самоврядування для учнів початкової школи. Веселий флешмоб "Світлофори" нагадав шкільній малечі про важливу річ - ЗАВЖДИ виконувати правила дорожнього руху.

"Правила дорожнього руху-правила життя!" Під таким гаслом пройшов вже третій захід для учнів початкових класів. Класні керівники провели години спілкування, бесіди з правил дорожнього руху. Пройшли заняття на стажувальному майданчику, проведено зустріч-гру з представниками патрульної поліції міста. Сьогодні під цим гаслом пройшла гра для наймолодших учнів школи. Захід проведено молодими акторами кіновідеопрокату. Працюймо далі та пам'ятаймо, що ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ-ПРАВИЛА ЖИТТЯ! А ЖИТТЯ-НАЙГОЛОВНІША ЦІННІСТЬ!

"Увага! Діти на дорозі!" Найголовніше у світі-життя, для батьків -життя і здоров'я дитини. Сьогодні в школі пройшли загальношкільні батьківські збори на яких були присутні представники патрульної служби міста. Лекція представників патрульної служби з правил дорожнього руху перетворилась у відверту бесіду-роздум. Нікого не можуть залишити байдужими питання безпеки, здоров'я та життя.

"Правила дорожнього руху-правила життя!" під таким гаслом пройшли ігрові години спілкування для учнів початкових класів. Захід було проведено представниками Херсонської патрульної поліції. Маленькі вихованці школи приміряли на себе форму поліцейського, відпрацьовували основні, найголовніші правила дорожнього руху. Захід був цікавим та дуже корисним!