Безпека життєдіяльності

У Херсонській спеціалізованій школі I-III ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов 05.12.18 відбувся семінар для класних керівників на тему:  «Орієнтири неблагополуччя дитини (оцінка ризику та алгоритм педагогічного втручання)». На семінарі психолог разом з класними керівниками розглянули види, ознаки та алгоритм дії з дітьми, які мають внутрішній дискомфорт, що може проявлятися як «соціально-психологічна дезадаптація» або «девіантна поведінка». Також розглянуто питання булінгу серед учнівської молоді, а саме: причини насилля у дитячих колективах, алгоритм протидії та профілактика булінгу у школі.

Надання першої долікарської допомоги - шанс на життя!
Під таким гаслом пройшли навчання для вчителів міста. Вчитель біології Кільмаєва О.І. пройшла дводенні курси надання долікарської медичної допомоги. Тепер свої знання вчитель передасть іншим вчителям школи під час практичних занять з надання долікарської медичної допомоги.

Черговий захід під назвою "Правила дорожнього руху-правила життя" провели представники шкільного самоврядування для учнів початкової школи. Веселий флешмоб "Світлофори" нагадав шкільній малечі про важливу річ - ЗАВЖДИ виконувати правила дорожнього руху.

"Правила дорожнього руху-правила життя!" Під таким гаслом пройшов вже третій захід для учнів початкових класів. Класні керівники провели години спілкування, бесіди з правил дорожнього руху. Пройшли заняття на стажувальному майданчику, проведено зустріч-гру з представниками патрульної поліції міста. Сьогодні під цим гаслом пройшла гра для наймолодших учнів школи. Захід проведено молодими акторами кіновідеопрокату. Працюймо далі та пам'ятаймо, що ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ-ПРАВИЛА ЖИТТЯ! А ЖИТТЯ-НАЙГОЛОВНІША ЦІННІСТЬ!