Безпека життєдіяльності

Охорона праці очима працівників.

Виробничий травматизм, розслідування нещасних випадків на виробництві – тема, яку обговорювали учасники круглого столу 15 березня 2017 року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов.  Семінар відбувся за ініціативи управління освіти.  Розповідалося про виробничий травматизм на підприємстві, причини, наслідки, заходи, які необхідно вжити, правила розслідування  та надала пропозиції з запобігання неприємних ситуацій. Медична сестра школи  провела заняття з  працівниками закладу освіти з надання першої долікарської допомоги.

Підбиваючи підсумок засідання круглого столу, були запропонувала рекомендації щодо покращення стану охорони праці, запобігання виробничого травматизму  в закладі. Серед таких: недопущення до виконання робіт підвищеної небезпеки осіб без оформлення трудових відносин; створення на підприємствах комісій з охорони праці, оформлення документів з розслідування виробничого травматизму.

Виставка малюнків учнів школи «Охорона праці очима учнівської молоді», методичної літератури з питань безпеки життєдіяльності та попередження виробничого травматизму свідчить про чималу роботу, яка проводиться постійно в школі з найважливіших для життя людини питань: безпеки й здорового, щасливого життя.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru