Безпека життєдіяльності

День Цивільного захисту в школі

Протягом 2017/18 навчального року в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов  проводилась планомірна робота з працівниками , учнями та їх батьками  з питань охорони здоров’я та життя, поводження населення під час надзвичайних ситуацій, збереження психологічного та фізичного здоров’я дітей  в екстремальних умовах, надання психологічної допомоги сім’ям, особам, дітям, які постраждали внаслідок непередбачених дій, правил поводження  під час теракту, роботи  педагогічного колективу з формування в учнів свідомих знань та вмінь з безпеки життєдіяльності. Підсумком цієї роботи стало проведення 17 травня 2018 року єдиного Дня цивільного захисту.

Метою заходу стало розширення знань про цінність власного життя та здоров’я, узагальнення знань про правила безпечної поведінки, поводження з підозрілими предметами, уявлення про стихійні природні явища, основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях, використання засобів індивідуального захисту,  відпрацювання основних дій населення  під час надзвичайних ситуацій (евакуація, використання ЗІЗ).

У школі проведено лінійку до Дня цивільного захисту, практичні заняття із запрошенням представників ДСНС України (санерів, мінерів, пожежників із протипожежною технікою), відкриті уроки в 1-11 класах, огляд ланок ЦЗ, конкурс малюнків, стіннівок та санітарних бюлетенів на тему «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», конкурс санітарних трійок з надання першої долікарської допомоги, спортивних естафет «Знати, діяти, перемагати».

Учбова евакуація учнів та працівників школи, яка пройшла чітко та організовано,  продемонструвала злагодженість дій та високу мобільність колективу школи у разі надзвичайної ситуації.