Школа №54 Херсон

8-А клас

класний керівник - Самойленко А.С.

Якщо вам потрібно побачити завдання періоду 13.03.20 - 27.03.20 настисніть кнопку "наступна" в нижній частині сторінки, або оберіть відповідний період в меню праворуч.

Понеділок 6 квітня 2020 року

Географія: параграф 47, "працюємо самостійно", с. 241 - письмово.

Ін. мова, погл.,

• Гром. О. О.: завдання у WhatsApp
    • Чекамова К. С.: SB еx. 3, 4, 5, p. 35.
    • Михайленко В. С.: у вайбері у групі "8-А".

Література: Л. М. Толстой "После бала". Выбрать из текста все, что связано с описанием татарина, подвергаемого наказанию. Записать в рабочую тетрадь.

Фізика: у вайбері у групі "8-А".

Алгебра: у вайбері у групі "8-А".

Вівторок 7 квітня 2020

Рос. мова: завершуймо проєкт. Також параграф 16, с. 258, впр. 63 - усно.

Геометрія: завдання у вайбері.

Фізика: завдання у вайбері.

Хімія: "Основания, физ. свойства, применение". Параграф 32 - конспект, впр. 2, 7, с. 171.

Історія: прочитати параграф 22, https://www.youtube.com/watch?v=K7XfRnpuulc&list=PLv6ufBUWdRi1jogCA5VoejnnP1pX7WsBK&index=63

Ін. мова, погл.,

• Гром О. О.: завдання у WhatsApp.
    • Чекамова К. С.: WB еx. 4, 5, challenge, p. 31.
    • Михайленко В. С.: завдання у вайбері.

© 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов