Школа №54 Херсон

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

На виконання наказу по школі від 30.04.20 №24-о/д “Про організоване закінчення 2019/2020 навчального року та зарахування дітей до школи у 2020 році”:

1.Учням 1–8-х, 10-го класів, які не планують перейти на навчання до іншого закладу загальної середньої освіти, свідоцтва досягнень (1,2 класи), табелі навчальних досягнень учнів (3-8,10 класи) будуть направлені в електронному вигляді до 15 червня 2020 року з подальшим врученням оригіналу документа на початку нового навчального року.

2. До 15 червня 2020 року буде розроблено й оприлюднено на вебсайті школи графік видачі випускникам 9-х класів документів про освіту. Видачу документів про освіту буде організовано після прийняття Урядом рішень про зняття певних карантинних обмежень для здобувачів освіти та з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

3. Для випускників 11-го класу графік вручення документів про освіту складатиметься після скасування карантинних обмежень та проходження ДПА у формі ЗНО.

© 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов