Школа №54 Херсон

    ДО УВАГИ УЧНІВ 9-Х КЛАСІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

    На виконання наказу по школі від 30.04.20 №24-о/д “Про організоване закінчення 2019/2020 навчального року та зарахування дітей до школи у 2020 році” видача випускникам 9-х класів документів про освіту відбудеться:

    • 10 червня 2020 року - випускникам 9-А класу (класний керівник Анастасія ДОНЕЦЬ)
    • 11 червня 2020 року - випускникам 9-Б класу (класний керівник Олена СУСЬ)

    Графік отримання свідоцтв для учнів 9-А класу

    Учень

    Час

     
     

    1.                   

    Альонова Олена Володимирівна

    9.00

     

    2.                   

    Берман Валерія Ігорівна

    9.10

     

    3.                   

    Бугаєв Герман Ігорович

    9.20

     

    4.                   

    Бугаєв Ярослав Ігорович

    9.30

     

    5.                   

    Гаврильченко Катерина Олександрівна

    9.40

     

    6.                   

    Гаркуша Назар Вячеславович

    9.50

     

    7.                   

    Данилевський Максим Максимович

    10.00

     

    8.                   

    Дика Олександра Сергіївна

    10.10

     

    9.                   

    Замотай Анастасія Іванівна

    10.20

     

    10.               

    Іванов Вадим Валерійович

    10.30

     

    11.               

    Лисенковська Валерія Андріївна

    10.40

     

    12.               

    Михайлова Катерина Вікторівна

    10.50

     

    13.               

    Михайлов Богдан Олегович

    11.00

     

    14.               

    Петросян Арпіне Григорівна

    11.10

     

    15.               

    Пилипенко Ярослава Вячеславівна

    11.20

     

    16.               

    Плохая Тетяна Олександрівна

    11.30

     

    17.               

    Русанова Єлизавета Олександрівна

    11.40

     

    18.               

    Сіденко Едуард Максимович

    11.50

     

    19.               

    Столяров Євгеній Володимирович

    12.00

     

    20.               

    Хелстовський Георгій Євгенійович

    12.10

     

    21.               

    Чехун Ангеліна Олександрівна

    12.20

     

    22.               

    Чурай Валерія Олегівна

    12.30

     

    23.               

    Шляшенко Аліна Анатоліївна

    12.40

     

    24.               

    Шулятьєв Микола Костянтинович

    12.50

     

     

    Графік отримання свідоцтв для учнів 9-Б класу

    Учень

    Час

    1

    Агафонов Артем Олександрович

    9.00 – 9.10

    2

    Василенко Михайло Геннадійович

    9.10-9.20

    3

    Гричанов Артем Володимирович

    9.20-9.30

    4

    Кірсей Тимофій Олексійович

    9.30-9.40

    5

    Корінний Максим Валерійович

    9.40-9.50

    6

    Кривошея Владислав Анатолійович

    9.50-10.00

    7

    Куликовська Софія Віталіївна

    10.00-10.10

    8

    Мамонтов Олександр Олександрович

    10.10-10.20

    9

    Нефедов Андрій Володимирович

    10.20-10.30

    10

    Острікова Аліна Олексіївна

    10.30-10.40

    11

    Павлов Єгор Леонідович

    10.40-10.50

    12

    Павлюк Даніїл Іванович

    10.50-11.00

    13

    Петренко Даря  Романівна

    11.00-11.10

    14

    Петровська Катерина Владленівна

    11.10-11.20

    15

    Пірогова Єлизавета Олександрівна

    11.20-11.30

    16

    Страшненко Віктор Олександрович

    11.30-11.40

    17

    Тарловський Андрій Вікторович

    11.40-11.50

    18

    Федорчук Сергій Сергійович

    11.50-12.00

    19

    Фесь Анастасія Олександрівна

    12.00-12.10

    20

    Чернишков Олег Євгенович

    12.10-12.20

    21

    Щербакова Ольга Олексіївна

    12.20-12.30

    22

    Щербина Анастасія Владиславівна

    12.30-12.40

    23

    Юкало Максим Андрійович

    12.40-12.50

    24

    Ярмолович Микола Романович

    12.50-13.00

    © 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов