• 0002.png
  • baner.jpg
  • 0003.png
  • 0001.png
  • slider.jpg

Олімпіади

Переможці з фізики:

 

ІІ місце

 

1. Воронюк Катерина                          8 б клас
2. Шулятьєв Микола                           8 а клас
3. Щербакова Ольга                            8 б клас
4. Фесь Анастасія                               8 б клас
5. Комаренко Інна                              9 а клас
6. Моцна Валерія                                9 а клас
7. Кравченко Елизавета                      9 а клас
8. Сичова Катерина                          10 а клас
9. Рябуха Андрій                              10 а клас
10. Єрошков Олександр                      10 а клас
11. Раздрогіна Вікторія                       10 а клас

 

 

 

ІІІ місце

 

 

1. Данилевський максим                     8 а клас
2. Куликовська Софія                          8 б клас
3. Тарнопольська Ольга                      9 а клас
4. Онча Дарья                                     9 а клас
5. Селезньова Владислава                   9 а клас
6. Чорнобай Вікторія                          9 а клас
7. Раховецька Наталя                           9 а клас
8. Горівщенко Альона                        10 а клас
9. Лєпкін Даніїл                                 10 а клас
10. Приходько Ганна                            10 а клас
11. Недобійчук Євген                           10 а клас
12. Михайлюк Іван                               11 а клас
13. Михайлюк Сергій                            11 а клас

Переможці з математики:

 

І місце

1.     Лазаренко Софія

2.     Кулік Дарина

3.     Фефелова Руслана

4.     Букаєва Дарья

5-А клас

5-А клас

5Б клас

6-А клас

 

 

                                                    ІІ місце

 

5.     Бабіч Максим

6.     Докучаєва Катерина

7.     Беспалова Анастасія

 

5-Б клас

6-Б клас

7-Б клас

 

 

ІІІ місце

8.     Четверик Олександра

9.     Кирилюк Володимир

10.                       Спіцин Нікіта

11.                        Чепурна Анна

12.                       Щербакова Ольга

13.                       Дмитрук Ольга

14.                       Сердюк Валерія

 

 

 

 

5-А клас

5-Б клас

6-А клас

7-А клас

8-Б клас

10-А клас

11-А клас

 

 

Міжнародна олімпіада "Наланда"

Європейський центр дистанційної освіти «Наланда» запрошує Вас взяти участь в  міжнародній дистанційній олімпіаді «Наланда 2017» для учнів 2-11 класів!

Олімпіада "Наланда-2017" буде проводитись із 20 лютого по 16 квітня 2017 р. на сайті www.nalanda.ac.

Предмети: 

  • українська мова;
  • англійська мова;
  • російська мова;
  • математика;
  • біологія;
  • інформатика.

Усі учасники олімпіади отримають заохочувальні грамоти й фірмові ручки «Наланда 2017». На переможців чекає безліч призів: дипломи, медалі, смарт-годинники, смартфони SAMSUNG та планшети LENOVO.

Кращий учень «Наланда 2017» буде нагороджений 7-денною поїздкою в Дубай на двох з повністю оплаченим перельотом, проживанням і харчуванням!