• baner.jpg
  • slider.jpg
  • 0003.png
  • 0002.png
  • 0001.png

Олімпіади

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

 

1.Горбенко Софія –  Ім. (7-Б клас , вчитель Кільмаєва О.І)

2. Онча Дар’я –  Ім. (8-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

3. Стельмах Юлія – Ім. (9-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

 

4.Чурай Валерія –  ІІ м. (7-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

5. Савченко Валерій – ІІ м. (8-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

6. Чорнобай Вікторія –  ІІ м. (8-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

7. Русалович Христина –   ІІ м. (9-Б клас , вчитель Кільмаєва О.І)

8. Гурнак Дар’я – ІІ м. (9-Б клас , вчитель Кільмаєва О.І)

9. Суптеля Владислав – ІІ м. (10-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

10. Дашковська Вікторія –  ІІ м. (10-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

 

11. Петросян Арпіне  – ІІІ м. (7-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

12. Щербакова Ольга – ІІІ м. (7-Б клас , вчитель Кільмаєва О.І)

13. Штуца Микита – ІІІ м. (8-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

14. Тарнапольська Ольга – ІІІ м. (8-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

15. Кушнаренко Анастасія – ІІІ м. (9-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

16.Кирильчук Юлія –  ІІІ м. (10-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

17.Якубович Анастасія – ІІІ м. (11-А клас , вчитель Кільмаєва О.І)

 

 

 

 

ВІТАЄМО!

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови

 

1.     Петросян Арпіне  –  І м. (7 а клас, учитель Сусь О.П.)

2.     Сердюк Валерія – І м.(10а клас, учитель Коновалова Т.М.)

 

3.     Яковлєва Тетяна – ІІ м. (5 б клас, учитель Сусь О.П.)

4.     Букаєва Дар’я –  ІІ м. (5 а клас, учитель Сусь О.П.)

5.     Бондар Софія  –  ІІ м. (6б клас, учитель Колодяжна С.М.

6.     Воронюк Катерина – ІІ м. (7 б  клас, учитель Сусь О.П.)

7.     Тарнопольська Ольга – ІІ м. (8 а клас, учитель Коновалова Т.М.)

 

8.     Докучаєва Катерина – ІІІ м. (5 б клас, учитель Сусь О.П.)

9.     Улік Софія –  ІІІ м. (5а клас, учитель Сусь О.П.)

10.              Кравченко Дар’я – ІІІ  м. (6а клас, учитель Колодяжна С.М.

11.              Приставська Діана –  ІІІ м. (6б клас, учитель Колодяжна С.М. )

12.              Яковлєва Аліна – ІІІ м. (6а клас, учитель Супруненко І.В.)

13.              Горбенко Софія  – ІІІ м. (7б клас, учитель Сусь О.П.)

14.              Штуца Микита  –  ІІІ м. (8а клас, учитель Коновалова Т.М.)

15.              Стельмах Юлія – ІІІ м. (9а клас, учитель Колодяжна С.М.)

16.              Суптеля Владислав – ІІІ місце ( 10 а клас, учитель Коновалова Т.М.)

17.               Новік Наталя – ІІІ місце ( 11 а клас, учитель Коновалова Т.М.)

 

 

 

ВІТАЄМО!

 

Міжнародна олімпіада "Наланда"

Європейський центр дистанційної освіти «Наланда» запрошує Вас взяти участь в  міжнародній дистанційній олімпіаді «Наланда 2017» для учнів 2-11 класів!

Олімпіада "Наланда-2017" буде проводитись із 20 лютого по 16 квітня 2017 р. на сайті www.nalanda.ac.

Предмети: 

  • українська мова;
  • англійська мова;
  • російська мова;
  • математика;
  • біологія;
  • інформатика.

Усі учасники олімпіади отримають заохочувальні грамоти й фірмові ручки «Наланда 2017». На переможців чекає безліч призів: дипломи, медалі, смарт-годинники, смартфони SAMSUNG та планшети LENOVO.

Кращий учень «Наланда 2017» буде нагороджений 7-денною поїздкою в Дубай на двох з повністю оплаченим перельотом, проживанням і харчуванням!

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

 

1.     Яковлева Тетяна – І м. (5б клас, вчитель Венедіктова І.О.)

2.     Бондар Софія – І м. (6б клас, вчитель Львова О.Ю.)

3.     Горбенко Софія – І м. (7б клас, вчитель Дикарьова А.Ю.)

4.     Тарнопольська Ольга – І м. (8а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

5.     Осташ Єлизавета – І м. (9а клас, вчитель Львова О.Ю.)

6.     Стельмах Юлія – І м. (9а клас, вчитель Селезньова О.Б.)

7.     Суптеля Владислав – І м. (10а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

 

8.     Вовк Дмитро – ІІ м. (5б клас, вчитель Венедіктова І.О.)

9.      Красноленська Ольга – ІІ м. (5б клас, вчитель Венедіктова І.О.)

10.                        Стецюк Гордій – ІІ м. (6б клас, вчитель Селезньова О.Б.)

11.                        Мельников Максим – ІІ м. (6б клас, вчитель Петровська В.С.)

12.                        Воронюк Катерина – ІІ м. (7б клас, вчитель Дикарьова А.Ю.)

13.                        Пірогова Єлизавета – ІІ м. (7б клас, вчитель Ковтунович О.В.)

14.                        Куліковська Софія – ІІ м. (7б клас, вчитель Ковтунович О.В.)

15.                        Голубкова Агнія – ІІ м. (8а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

16.                        Кушнаренко Анастасія – ІІ м. (9а клас, вчитель Львова О.Ю.)

17.                        Бушуй Олександра – ІІ м. (10а клас, вчитель Дикарьова А.Ю.)

18.                        Венедіктова Марина – ІІ м. (10а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

19.                        Нечаєв Олександр – ІІ м. (10а клас, вчитель Дикарьова А.Ю.)

20.                        Сердюк Валерія – ІІ м. (10а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

21.                        Реверук Таїсія – ІІ м. (11а клас, вчитель Львова О.Ю.)

 

22.                        Кондратович Сергій – ІІІ м. (5б клас, вчитель Альохіна А.О.)

23.                        Тихонов Максим – ІІІ м. (5б клас, вчитель Венедіктова І.О.)

24.                        Грабовенко Нікіта – ІІІ м. (6а клас, вчитель Селезньова О.Б.)

25.                        Козловська Анастасія – ІІІ м. (6б клас, вчитель Селезньова О.Б.)

26.                        Рибіна Валерія – ІІІ м. (6б клас, вчитель Львова О.Ю.)

27.                        Острікова Аліна – ІІІ м. (7б клас, вчитель Альохіна А.О.)

28.                        Тарловський Андрій – ІІІ м. (7б клас, вчитель Ковтунович О.В.)

29.                        Щербакова Ольга – ІІІ м. (7б клас, вчитель Ковтунович О.В.)

30.                        Кононенко Максим – ІІІ м. (8а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

31.                        Селезньова Владислава – ІІІ м. (8а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

32.                        Козлова Єва – ІІІ м. (9а клас, вчитель Селезньова О.Б.)

33.                        Коломоєць Варвара – ІІІ м. (9а клас, вчитель Селезньова О.Б.)

34.                        Леус Олександр – ІІІ м. (10а клас, вчитель Венедіктова І.О.)

35.                        Гайдук Олександра – ІІІ м. (11а клас, вчитель Львова О.Ю.)

36.                        Федоров Віталій – ІІІ м. (11а клас, вчитель Львова О.Ю.)

 

 

ВІТАЄМО!