• 0003.png
  • 0002.png
  • slider.jpg
  • baner.jpg
  • 0001.png

Олімпіади

Переможці з астрономії:

 

І місце

 

1.     Бахарев Станіслав                          11 а клас

2.     Бреннон Роланд                             10 а клас

 

                                            ІІ місце

 

1.     Леус Олександр                             11 а клас

2.     Лєпкін Даніїл                                10 а клас

 

ІІІ місце

 

1.     Суптеля Владислав                        11 а клас

2.     Горівщенко Альона                       10 а клас

  

 

 

 

Переможці з географії:

 

І місце

1.

Куліковська Софія

8Б клас

2.

Щербакова Ольга

8Б клас

3.

Гурнак Дарья

10А клас

4.

Фоменко Людмила

10А клас

ІІІ місце

5.

Воронюк Катерина

8Б клас

6.

Пірогова Єлізавета

8Б клас

7.

Янковой Володимир

9А клас

8.

Волкова Анастасія

10А клас

9.

Горівщенко Альона

10А клас

10.

Дмитрук Ольга

10А клас

11.

Приходько Ганна

10А клас

Переможці з біології:

 

І місце

 

1.

Куліковська Софія

8-Б клас

2.

Тарнопольська Ольга

9А клас

3.

Фоменко Людмила

10Аклас

4.

Венедіктова Марина

11Аклас

 

 

 

ІІ місце

5.

Стельмах Юлія

10А клас

6.

Крапива Марія

10А клас

7.

Лєпкін Даніїл

10А клас

8.

Гурнак Дар'я

10А клас

9.

Компанець Владислав

9А клас

 

 

 

 

 

 

                                                  ІІІ місце

10.

Дика Олександра

8А клас

11.

Онча Дар'я

9А клас

12.

Чрнобай Вікторія

9А клас

13.

Савченко Валерій

9А клас

14.

Осташ Єлізовета

10А клас

15.

Горівщенко Олена

10Аклас

16.

Сердюк Валерія

11Аклас

17.

Кирильчук Юлія

11Аклас

18.

Суптеля Владислав

11Аклас

Переможці з хімії:

 

І місце

1.

Фоменко Людмила

10А клас

2.

Сердюк Валерія

11А клас

 

 

 

 

 

 

ІІ місце

3.

Петросян Арпіне

8А клас

4.

Чурай Валерія

8А клас

5.

Тарнопольська Ольга

9А клас

6.

Онча Дар'я

9А клас

7.

Стельмах Юлія

10А клас

8.

Дашковська Вікторія

11А клас

 

 

 

 

 

                                                  ІІІ місце

9.

Альонова Олена

8А клас

10.

Берман Валерія

8А клас

11.

Комаренко Інна

9А клас

12.

Сеншина Валерія

10А клас

13.

Суптеля Влад

11А клас

 

 

 

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

 

 

 

1. Суптеля Владислав – ІІІ м. (10-А клас, вчитель Гуцало С. Г.)

2. Горівщенко Олена  – ІІ м. (9-Б клас, вчитель Гуцало С. Г.)