Школа №54 Херсон

  Порядок прийому дітей до 1-их класів

  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54

  з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

  Херсонської міської ради на 2020-2021 н.р.

  1.     Термін подачі документівз 15 травня по 30 червня 2020 року

  2.     Спосіб подачі документів:

  1. через електронну пошту школи, надіславши на адресу englishispan54@ukr.net  скановану копію заяви про зарахування, копію свідоцтва про народження дитини та копію документа, що підтверджує місце проживання дитини (паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки; копія договору про оренду квартири юридично завірений;  інші офіційні документи,що засвідчують місце проживання дитини).
  2. через  онлайн реєстрацію «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»  https://school.isuo.org/signup в розділі «ДЛЯ БАТЬКІВ» та ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ. 

  Подавати заяву про вступ до школи мають лише батьки дітей 6-7 років, які збираються почати навчання у 2020-2021 навчальному році. 

  Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція

  1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут
  2. Оберіть школу серед перелічених. 
  3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією
  4.  Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено. Пошта ЗЗСО№54 (englishispan54@ukr.net);  Телефон 29-22-39
  5. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.  

  Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але,  оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати протягом літа 2020р., після зняття карантинних заходів.

  Якщо школа матиме достатньо місць, аби прийняти всіх охочих, то зарахує всіх, хто подав заявки. Якщо ж ні, то гарантовано отримають місце діти з правом першочергового зарахування. А серед інших претендентів проведуть жеребкування. 

  Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

  Зразок заяви про зарахування

  © 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов