Пришкільний табір

Херсонський Академічний обласний театр ляльок значно впливає на духовне відродження і зростання національної свідомості та культури маленьких громадян. І сьомого дня  театр завітав до пришкільного табору "Світлофор" спеціалізованої школи 54 з веселою  пізнавально-розважальною програмою.

Сьомий день   пришкільного  табору спеціалізованої школи 54 був проведений у Херсонському  обласному академічному музично-драматичному  театрі імені Миколи Куліша, де діти отримали велике задоволення від перегляду вистави.

До Херсонського художнього музею імені Олексія Шовкуненка

завітали діти  шостого дня перебування в пришкільному таборі спеціалізованої школи №54, де пограли прямо в експозиції! Гра «Виставковий турнір» мала прості правила та знайомила із творами, які діти побачили  у залах музею. Оглядові екскрусії більш детально познайомили їх з колекцією музею: вони дізналися  про напрямки мистецтва ХVIII-ХХст, почули  історії з життя художників та подробиці створення експонатів.

завантажити

П’ятого дня таборування у Херсонській спеціалізованій школі № 54 діти відвідали Херсонську обласнууніверсальну наукову бібліотеку імені Олеся Гончара —один з найбільших інформаційних та культурних центрів півдня України. Там дітям було запропоновано пошуки скарбів, заховані колись давно одним із французьких королів. Діти виконували завдання, заробляли бали, долали перешкоди, за що в кінці отримали скарби.

завантажити

У пришкільному таборі «Світлофор» завершився четвертий день відпочинку.

Як завжди день розпочався зарядкою та рухливими іграми.

завантажити

Третій день в таборі розважив дітей переглядом вистави в ТЛМ під назвою «Чарівна перлина Адельміни»

Оздоровлення 2019

Зовсім нещодавно пролунав останній дзвінок у Херсонській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради.  І за традицією розпочав свою роботу пришкільний табір «Світлофор»

Першого дня дітей чекала святкова лінійка та захоплюючий квест

файл для завантаження

Цікаві та веселі будні нашого табору

Детальніше: Пришкільний табір

Гуртки та секції пришкільного табору "Світлофор"

На базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 прицюють різноманітні гуртки та секції для вихованців пришкільного табору.

Казкові зустрічі

Вихованці шкільного табору "Світлофор" відвідали бібліотеку, де дітей чекали казкові зустрічі з улюбленими героями, веселі ігри та цікаві квести.