Профорієнтація

Військомат – на допомогу.

Чим більше знаєш, тим більше можеш.

Е.Абу

15 березня 2018 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов представниками Херсонського об’єднаного міського комісаріату  було проведено профорієнтаційну роботу  з випускниками та їх батьками шкіл №54 та №55 щодо вступу до вищих військових навчальних закладів.

Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Кравець Андрій Вікторович довів учням та їх батькам необхідність постановки юнаків на військовий облік, пояснив,  яка відповідальність  чекає у разі відмови або неявки та відповів на всі питання батьків випускників.

Змістовна зустріч пройшла організовано. Зацікавленість учнів та питання батьків свідчать про небайдужий, серйозний підхід до майбутнього випускників  та свідомий вибір професії.

University Road-Show

16.02.2018 року учні 10 та 11 класів зустрілися з представниками освітньої компанії «Мудра» в рамках заходів по профорієнтації старшокласників University Road-Show. Представник бізнес-школи, Голова Департаменту міжнародних відносин Хорхе Гутієрес та керуючий партнер компанії «Мудра» Тетяна Шевченко, презентували учням школи міжнародні академічні бакалаврські білінгвальні (іспанська/англійська) програми іспанського університету CESINE Busines School, їх перспективи та познайомили з алгоритмом визначення оптимального шляху до вибору професії та планування майбутньої кар’єри. Презентація велася іспанською та англійською мовами.   Зустріч пройшла у теплій та дружній обстановці.

Мистецький хронограф

«Костюм: історія та сучасність»

29.11.17, у межах дня першокурсника, у відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова,  мистецтво моди та своє вміння створювати одяг демонстрували юні модельєри - учні Херсонського вищого професійного училища сервісу і дизайну.
 А глядачами були учні 11–го класу ЗОШ № 54.

Ученики 2-в класса посетили Херсонский аэропорт.

Во время экскурсии познакомились с профессиями: летчик пассажирских рейсов, бортпроводник, диспетчер, кассир, экскурсовод.

ЗАХОДИ

Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54

з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Херсонської міської ради

з профорієнтаційної роботи на І семестр 2017-2018 навчального року

Захід

Термін проведення

Відповідальний

1

Години спілкування, з залученням представників батьківської громади «Моя професія»

Двічі на семестр

Класні керівники 5-11-х класів

2

Організувати зустріч для учнів 10-11-х класів з представником МЧС України в місті Херсоні

3

Співпраця з Херсонським кооперативним економіко-правовим коледжем (виховні профорієнтаційні заходи для учнів 8-11-х класів)

щомісяця

4

Співпраця з дитячою обласною бібліотекою імені Б.Лавреньова «Зустрічі з цікавими людьми»

За графіком бібліотеки

5

Запрошували на години спілкування, батьківські збори представників навчальних закладів різних рівнів акредитації

Щомісяця

Класні керівники 9-11-х класів

6

Відвідували Дні відкритих дверей у навчальних закладах

Згідно графіку навчальних закладів

7

Психологічна допомога (анкетування, співбесіди, тренінги, тощо )

(за графіком роботи шкільного психолога Кузінкової О.В.)

Кузінкова О.В.

8

Висвітлення заходів, інформування, об’яви для батьків та учнів школи на сайті школи

Постійно