Профорієнтація

Захоплюючі канікули.
Канікули - найулюбленіша пора школярів, коли можна присвятити багато часу цікавій справі.
Не лише під час навчальної діяльності, а й у канікулярний час учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів #54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради поспішають щодня на заняття. Відповідно плану роботи на канікулах, за спільними планами діяльності між школою та ХЦДЮТ, ХДАУ та іншими установами, організовано різноманітні заняття для школярів.
Малюки займаються з керівниками гуртів ХЦДЮТ на базі школи та центру "Дивосвіт". Цікаві заходи, які влаштували педагоги Центру, подобаються не лише учнями, а й батькам. Поробки з паперу, глини та інших матеріалів - те, що виготовляють гуртківці протягом 5 днів канікули.
Старшокласники, з метою профорієнтації,  вкотре розпочали навчання в "Осінній кулінарній школі", де викладачі та студенти біолого-технологічного факультету ХДАУ  вчать школярів готувати страви кухонь народів світу (суші, крепи, круасани, пасти, піцу), влаштовують екскурсії на кондитерську фабрику та хлібзавод. Цікаві канікули - залог гарного настрою та бажання вчитися.