Профорієнтація

Вибір професії – це головне питання, яке постає перед  учнями старших класів, особливо перед  випускниками. Іноді дітям дуже складно зробити цей вибір самотужки. Тому на допомогу їм приходять батьки і вчителі. 28 лютого 2019 року учні 10-го та 11-го класів завітали до Херсонського державного університету на день відкритих дверей факультету іноземної філології. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Завідувачка кафедрою німецької та романської філології Солдатова С.М.  та викладі іспанської, німецької та французької мов надали учням повну та змістовну інформацію не тільки щодо професії філолога, а і до різних сфер її реалізації як в Україні,так і за кордоном. Також значну увагу було приділено цікавому  та насиченому життю студентів. Студенти кафедри з різних курсів поділилися з унями своїми враженнями від навчання у виші, розповіли про можливість брати участь у різноманітних проектах та програмах з обміну студентами та можливістю отримати подвійні дипломи. Цікаво було послухати пісні та вірші іноземними мовами у виконанні студентів, які продемонстрували учням своє бажання та зацікавленність до вивчення іноземних мов з метою подальшого успішного працевлаштування. Учнів запросила до аудиторії, де проводить свої заняття з іспанської мови, викладач іспанської мови Гончаренко О.М. Діти отримали додаткову інформацію щодо вивчення іспанської мови,  поспілкувалися зі студентами. Також наші учні завітали до студентської їдальні та спробували студентську їжу, яка, до речі, прийшлася їм до смаку.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru