Профорієнтація

Вибір професії – це головне питання, яке постає перед  учнями старших класів, особливо перед  випускниками. Дітям дуже складно зробити цей вибір самотужки. Тому на допомогу їм приходять батьки і вчителі. 20 листопада 2019 року учні 11-х класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради в межах тижня профорієнтації завітали на день відкритих дверей кафедри німецької та романської філології Херсонського державного університету. Завкафедрою та викладачі німецької, іспанської та французької мов розказали учням про професію філолога, про сфери її реалізації як в Україні,так і за кордоном. Також значну увагу було приділено і змістовному та насиченому життю студентів. Студенти іноземної філології з різних курсів поділилися з учнями своїми враженнями від навчання у виші, участю у різноманітних проектах та програмах з обміну студентами та можливістю отримати подвійні дипломи. Цікаво було послухати пісні у виконанні студентів, які продемонстрували учням своє бажання та зацікавленість у вивченні іноземних мов з метою подальшого успішного працевлаштування. Після зустрічі учнів запросила до аудиторії з іспанської мови, викладач іспанської мови Гончаренко О.М. Діти отримали ще додаткову інформацію щодо вивчення іспанської мови та поспілкувалися зі студентами.