• 0001.png
  • 0002.png
  • slider.jpg
  • 0003.png

Розклади

Затверджую

Директор школи ______ С.М.Колодяжна

Графік

роботи гуртків при Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

у 2017/2018 навчальному році

Назва гуртка

Від якої установи

класи

ПІБ керівника 

Місце

провед.

Дні роботи

П

В

С

Ч

П

С

В

1.

Екологічний

 

Сш54

 

10-11

Горбачова

Марина Валентинівна

212

 

 

 

 

14.40-15.40

 

 

2.

ЮДД

Сш 54

5

Львова

Ольга Юріївна

304

 

 

14.40-15.40

 

 

 

 

3.

Стрілецький

Сш 54

10-11

Біляков

Максим Вікторович

 

 

 

15.30

16.30

 

15.30

16.30

 

 

4.

Волейбол

Сш 54

8,10-11

Біляков

Максим Вікторович

Спортивна зала

 

15.30

16.30

 

 

 

 

 

5.

Аеробіка

Сш 54

9-11

Федорова

Олена

Василівна

Спортивна зала

 

 

15.30

16.30

 

14.40

15.40

 

 

6.

Школа безпеки

Сш 54

9

Багренцова  Анастасія

Юріївна

205

 

 

14.40

15.40

 

 

 

 

7.

Юний правознавець

Сш 54

9-10

Чернишова

Віра

Миколаївна

307

14.40

15.40

 

 

 

 

 

 

8.

Вокальний

Сш 54

5-11

Гуцало  Ольга Олегівна

Актова зала

14.40

16.40

 

 

14.40

16.40

 

 

 

9

Школа проти СНІДу

Сш 54

8-9

Кузінкова

Олена

Віталіївна

Кабінет психолога

 

 

 

 

14.45-15.45

 

 

10

Вивчаємо англійську

Сш 54

1

Альохіна  Анастасія Олександрівна

209

12.00-13.00

 

 

 

 

 

 

11

Кіномистецький

Сш 54

11

Голікова

Ганна

Михайлівна

Актова зала

 

 

 

 

 

 

10.00-14.00

12

Ерудит

Сш 54

1-2

Савицкая

Олена

Анатоліївна

108

 

12.45-13.45

 

 

 

 

 

13

«Умілець»

Сш 54

3-4

Кравченко Світлана В’ячеславівна

106

 

 

 

12.45-14.45

 

 

 

14

Основи комп’ютерної графіки

Сш 54

6-8

Гуцало

 Сергій Григорович

308

 

 

15.30-16.30

 

 

 

 

15

Основи апаратного і програмного забезпечення ПК

Сш 54

10-11

Гуцало

 Сергій Григорович

308

 

14.40-15.40

 

15.35-16.35

 

 

 

16

«Я громадянин України»

Сш 54

2-4

Багренцова Анастасія

Юріївна

Бібліотека

 

12.55-13.55

 

 

13.10-14.10

 

 

 

Гуртки   від позашкільних організацій

 

  

Назва гуртка

Від якої установи

 Класи

ПІБ керівника

Місце проведення

П

В

С

Ч

П

С

1.

Природа рідного краю

ЦДЮ

1-4

Карпій Станіслава Зіновіївна

102

13.05-13.50

13.55-14.40

 

13.05-13.50

13.55-14.40

 

 

 

2.

Квітники –оранжувальники

ЦДЮ

5-7

 

212

 

 

14.45-15.45

 

 

 

10.00-12.00

3.

Гандбол

ДЮСШ №5

7-11

 

Спортивна зала

 

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

12.00-13.30

 

 

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru