• 0002.png
  • 0003.png
  • baner.jpg
  • 0001.png
  • slider.jpg

Розклади

 
                                                     ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ЗЗСО № 54 _____________О.М.Драчова

   
                                   
 

РОЗКЛАД

роботи гуртків  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54

з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Херсонської міської ради на 2019/2020 навчальний рік

П.І.Б. вчителя

Назва гуртка

Клас

 

День , час , місце проведення

1

Паклов Д.В.

«Влучний стрілець»

10-11

Понеділок, Середа, П’ятниця – 15.30-16.30

2

Біляков М.В..

«Пляжний волейбол»

9-11

Понеділок, П’ятниця –

15.30-16.30

3

Паклов Д.В.

Волейбол

 

9-11

Вівторок – 15.30-16.30

4

Федорова О.В.

Аеробіка

 

9-11

Середа, Четвер -15.30-16.30

5

Балюра О.А.

«Школа безпеки»

6-7

Середа – 14.45-15.45

6

Гуцало О.О.

Вокальний

 

2-5

Понеділок – 13.45-14.45

7

Кузінкова О.В.

«Дорослішай на здоров’я»

8-9

Четвер – 14.45-15.45

8

Кузінкова О.В.

Арт-терапія «Кольори настрою»

3-4

Вівторок – 13.00-14.00

9

Горбачова М.В.

«Юні екологи»

10-11

Четвер , П’ятниця- 14.40-15.40

10

Нагель О.М.

Клуб «Читайлик»

1-4

Вівторок , П’ятниця – 12.00-13.00

11

Нагель О.М.

«Я – громадянин України»

4

Середа – 13.00-14.00

12

Болотова М.М.

Ерудит

 

2-4

Четвер – 13.00-15.00

13

Демиденко Л.В.

Умілі рученята

 

1-ші

Понеділок – 12.00-13.00

14

Кушнаренко С.В.

Іспанський театр

2-11

Четвер- 14.45-15.45

15

Пальона Н.П.

Пізнавальна іспанська

3-4

Понеділок – 12.55-13.55

16

Альохіна А.О.

Пізнавальна англійська

3-4

 Вівторок – 12.50-13.50

17

Савицька О.А.

Палітра

 

1-ші

Вівторок – 15.00-16.00

18

Кравченко С.В.

Умілі рученята

 

2-гі

Середа – 13.00-14.00

19

Кузнєцова В.М.

Чарівна іграшка

5-6

Понеділок – 14.00-16.00

 

 

 

 

Додаток 3

до листа управління освіти

від 10.09.2019 № 895/01-40

 

 

 

 

Розклад роботи спортивної зали

2019/2020 н.р.

Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54

з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради

 

День занять

Час занять

Вид заняття

ПІБ відповідальної особи

Установа, від якої працює гурток

 

Понеділок

8.00-15.30

Уроки фізичної культури

Федорова Олена Василівна

ЗЗСО № 54

15.30 - 16.30

 

16.30 – 18.00

Гурток «пляжний волейбол»

Секція  Футбол

Біляков М.В.

 

Курбанов З.А.

Школа №54

 

ДЮКФП-№5

Вівторок

8.00-15.30

Уроки фізичної культури

Федорова Олена Василівна

ЗЗСО № 54

 

15.30 - 16.30

16.30 – 18.00

Гурток «Волейбол»

Секція Гандбол

Паклов Д.В.

Маяцька О.Д.

Школа №54

ДЮКФП-№5

Середа

8.00-15.30

Уроки фізичної культури

Федорова Олена Василівна

ЗЗСО № 54

 

15.30 - 16.30

16.30 – 18.00

Гурток «Аеробіка»

Секція Футбол

Федорова  О.В.

Курбанов З.А.

Школа №54

ДЮКФП-№5

Четвер

8.00-15.30

Уроки фізичної культури

Федорова Олена Василівна

ЗЗСО № 54

 

15.30 – 16.30

16.30 - 18.00

Гурток «Аеробіка»

Секція Гандбол

Федорова  О.В.

Маяцька О.Д.

Школа №54

ДЮКФП-№5

П’ятниця

8.00-15.30

Уроки фізичної культури

Федорова Олена Василівна

ЗЗСО № 54

 

14.40-16.00

 

16.00 – 17.30

Гурток «пляжний волейбол»

Секція  Футбол

Біляков М.В.

 

Курбанов З.А.

ЗЗСО № 54

 

ДЮКФП-№5

Субота

10.00 - 11.30

 

Секція Гандбол

 

Маяцька О.Д.

 

ДЮКФП-№5

 

 

 

Директор школи                                                                 О.М.Драчова

 

 

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru