Школа №54 Херсон

06.03.20 в Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №54 пройшов день самоврядування.

Заздалегідь "майбутні вчителі " ознайомились з навчальним матеріалом, який вони повинні подати учням. Разом з вчителями складали конспекти уроків, шукали цікавий матеріал. Спробували себе не тільки у ролі вчителя, а ще й у ролі адміністратора: познайомились з роботою директора школи та заступників директора.

Перша спроба проведення дня самоврядування була вдалою і сподобалась учням та вчителям!

Ініціативна група шкільного учнівського самоврядування на чолі з новообраних президентом та за підтримки екологічного міністерства школи #54 провели акцію допомоги притулку для тварин "4 лапи". Силами учнів, батьків та вчителів зібрали благодійну допомогу (корм, ковдри, крупи). Все це 11 листопада представники парламенту передали працівникам притулку та мали змогу поспілкуватися з пухнастими його мешканцями.

25 жовтня 2019 року у СШ 54 відбулися вибори голови учнівського самоврядування. Кандидатами у президенти школи стали 2 учні, які оприлюднили свої програми. У ході учнівського волевиявлення перемогла учениця 9А класу Дика Олександра. Вітаємо новообрану голову учнівського самоврядування. Бажаємо успіху та досягнення мети.

На цьому тижні мешканці 54 школи обирають нового президента – лідера учнівського самоврядування. Перед учнями стоїть цікавий вибір, між харизматичною Дикою Олександрою, ученицею 9-А класу, та креативним Ернестом Коадою з 8-А класу. Всі з нетерпінням чекають 25 жовтня , щоб дізнатись ім’я нового президента школи.

Сторінка 1 із 3

© 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов