Самоврядування

Чистий четвер в нашій школі

Собрание парламента

1.12.17. парламент собрался для обсуждения и подготовки плана мероприятий на декабрь месяц. Президент, руководители фракций и их участники вместе с педагогом-организатором подготовили план мероприятий и сценарий к новогодним праздникам.

Виставка «Ми за здоровий спосіб життя»

та  «Весняна феєрія»

В рамках місячника здорового способу життя, в нашій школі відбулась виставка малюнків «Ми за здоровій спосіб життя» та  конкурс поробок «Весняна феєрія».

Масляна

Учнівський парламент організував акцію «Масляна». Учні разом з батьками випікали вдома млинці та 17.02.18 року у корабельному районі при Херсонському Державному аграрному університеті відбувся благодійний збір коштів на лікування багатодітної мами. Учні нашого закладу залучилися до цієї акції, вони продали млинці, а зібрані кошти передали громадським активістам на лікування.

Акція «Допоможемо зимуючим птахам!»