Публічна інформація

Інформація

Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов  Херсонської міської ради про стан проведення капітальних робіт та ремонтних робіт

З метою  підготовки до 2018/2019 навчального року  впродовж червня-серпня 2018 року в Херсонській  спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов  Херсонської міської ради проведені такі роботи:

-         За бюджетні кошти:

1.     Зроблена перша частина ремонту покрівлі на суму 228760,00 грн;

2.     Продовжується ремонт покрівлі ( ІІ частина) системи відводу зливних вод;

3.     Придбано і встановлено для їдальні електроплиту і пательню  на суму 68 995,00 грн;

4.     Здійснено обрізку дерев і встановлено стовпи  освітлення по периметру школи, заасфальтовано дорогу між школою та дитячим садком № 41;

5.     З метою реалізації програми НУШ учням 1-х класів  надано дидактичний матеріал: ігровий набір  Six Bricks.

6. З метою покращення рівня вивчення української мови, удосконалення матеріально-технічної бази,  надано мультимедійну  систему (дошка, проектор, ноутбук), фабрику  друку, 15 парт і 30 стільців для кабінету української мови та літератури.

-         За спонсорські кошти здійснений капітальний ремонт адміністративного кабінету.

-         За благодійні кошти:

1.      Здійснено ремонт системи опалення:

-         придбано 2 нові батареї;

-         відремонтовано та перебрано 10 батарей;

-         придбано та замінено засувку, точки перекриваються.

2.     Розписано  паркан  навколо  школи.

3.     Замінено решітки на вікнах на ті, що відкриваються.

4.     Замінено 2 металопластикових вікна.

5.     Придбано і встановлено жалюзі  в малій спортивній залі.

Зроблено косметичний ремонт спортивної зали, класних кімнат, коридорів школи.