Публічна інформація

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Херсонської міської ради

Із метою створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти здобувачі освіти, педагогічні працівники, батьки та інші учасники освітнього процесу зобов’язані повідомляти керівника, практичного психолога, вчителя  закладу про випадки булінгу, учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

Окрім цього, дитина може звернутись:

- на гарячу лінію ГО «Ла Страда - Україна» з протидії насильству в сім’ї або із захисту прав дітей;

- до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді;

- Національної поліції України;

- Центру надання безоплатної правової допомоги.

Якщо педагог або інший працівник закладу освіти став свідком булінгу, то він має повідомити директора школи незалежно від того, чи поскаржилась йому жертва булінгу чи ні.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru