Школа №54 Херсон

    Графік

    проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році

    Реєстрація учасників: 08.30-08.45

     

     

    № з/п

    Предмет

    Клас

    Дата проведення

    Місце проведення

    1.  

    Російська мова

    9-11

    09.11.19

    ЗЗСО №5

    2.  

    Біологія     

    8-11

    16.11.19

    ЗЗСО №50

    3.  

    Інформаційні технології

    9-11

    23.11.19

    фізико-технічний ліцей

    4.  

    Історія

    8-11

    23.11.19

    ЗЗСО №11

    5.  

    Географія з краєзнавством

    8-11

    23.11.19

    ЗЗСО №48

    6.  

    Українська мова і література

    7-11

    30.11.19

    ЗЗСО №1

    7.  

    Математика

    6-11

    30.11.19

    ЗЗСО №55

    8.  

    Хімія

    7-11

    07.12.19

    ЗЗСО №31

    9.  

    Англійська  мова

     

    8-11

     

    07.12.19

     

    ЗЗСО №6

    10.                        

    Іспанська  мова


      

    ВІТАЄМО

    ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 

    2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ  

    Переможці з іспанської мови

    І місце

    1.

    Бицюра Аліна

    2.

    Галич Микола

    3.

    Фефелова Руслана

    4.

    Буваєва Дарʼя

    5.

    Крістофані Серена

    6.

    Шляшенко Аліна

    7.

    Дмитрук Ольга

    11А

    ІІ місце

    1.

    Федорова Анастасія

    2.

    Цехмейструк Олександр

    3,

    Савицький Гліб

    4.

    Капрелов Всеволод

    5.

    Хитрук Владислава

    6.

    Кравченко Дарʼя

    7.

    Чепурна Ганна

    8.

    Шулятьєв Микола

    9.

    Чурай Валерія

    10.

    Компанець Владислав

    10А

    11.

    Савченко Валерій

    10А

    12.

    Гурнак Дарʼя

    11А

    13.

    Яндра Вікторія

    11А

    ІІІ місце

    1.

    Савицька Олеся

    2.

    Кавун Данило

    3.

    Фінк Марія

    4.

    Дешкант Ганна

    5.

    Сорокін Михайло

    6.

    Шевченко Марія

    7.

    Дика Олександра

    8.

    Петросян Арпіне

    9.

    Чехун Ангеліна

    10.

    Назарчук Діана

    11А

    11.

    Фоменко Людмила

    11А

     

     

     

     

    Переможці з англійської мови

    І місце

    1.

    Єрьоменко Ганна

    2.

    Калашнікова Валерія

    3.

    Ісаєва Софія

    4.

    Лазаренко Софія

    5.

    Фефелова Руслана

    6.

    Жулєв Максим

    7.

    Бондар Софія

    8.

    Тарнопольська Ольга

    10А

    9.

    Коломоєць Варвара

    11А

    10.

    Осташ Єлизавета

    11А

    ІІ місце

    1.   

    Аверʼянова Діана

    2.   

    Алябов Станіслав

    3.   

    Лесіва Кароліна

    4.   

    Боженко Катерина

    5.   

    Кричевська Анастасія

    6.   

    Кулик Дарʼя

    7.   

    Генке Владислава

    8.   

    Сенків Карина

    9.   

    Самойленко Анастасія

    10.            

    Ганоцька Олександра

    11.            

    Ігнатенко Анастасія

    12.            

    Острікова Аліна

    13.            

    Крапива Марія

    11А

    14.            

    Стельмах Юлія

    11А

    ІІІ місце

    1.

    Пастушенко Андрій

    2.

    Чайковський Максиміліан

    3.

    Даніліна Катерина

    4.

    Кукушкін Едгар

    5.

    Рибіна Валерія

    6.

    Козловська Олександра

    7.

    Шевцов Ілля

    8.

    Воронюк Катерина

    9.

    Щербакова Ольга

    10.

    Гричанов Артем

    11.

    Куліковська Софія

    12.

    Ходаковський Андрій

    10А

    13.

    Бреннон Роланд

    11А

    14.

    Волкова Анастасія

    11А

    15.

    Рубан Михайло

    11А

     

    Переможці з української  мови

    І місце

    1.

    Бицюра Аліна

    5-Б

    2.

    Фефелова Руслана

    6-Б

    3

    Яковлева Тетяна 

    7-Б

    ІІ місце

    1.

     Галич Микола

    5-Б

    2.

     Пругло Вікторія

    5-В

    3,

    Савицький Гліб

    6-Б

    4.

    Юрченко Софія

    6-А

    5.

    Юрченко  Дарина

    6-А

    6.

    Кравченко Дарʼя

    8-А

    7.

    Чепурна Ганна

    8-А

    8.

    Рибіна Валерія

    8-Б

    9.

     Бондар Софія 

    8-Б

    10.

     Стельмах Юлія

    11-А

    11.

    Тарасюк Марія

    11-А

    12.

    Назарчук Діана

    11-А

    ІІІ місце

    1.

    Сокирка Павло

    5-В

    2.

    Тимакова Дар’я

    5-В

    3.

    Чайковський Максиміліан

    5-В

    4.

    Четверікова Олександра

    6-А

    5.

    Красноленська Ольга

    7-Б

    6.

    Жулєв Максим

    7-Б

    7.

    Калігорська Анна

    7-А

    8.

    Олійник Юліана 

    8-Б

    9.

    Приходько Ірина

    8-Б

    10.

    Козловська Світлана

    8-Б

    11.

    Козловська Олекса

    8-Б

    12.

    Козловська Анастасія

    8-Б

    13.

    Онча Дарина

    10-А

    14.

    Тарнопольська Ольга 

    10-А

    15.

    Коломоєць Варвара

    11-А

    16.

    Раздрогіна Анастасія

    11-А

    17.

    Яндра Вікторія

    11-А

     

     

    Переможці з російської мови

    І місце

    1.

    Бицюра Аліна

    5-Б

    2.

    Ісаєва Софія  

    6-А

    3.

    Фефелова Руслана

    6-Б

    4.

    Букаєва Дарина   

    7-А

    5.

    Яковлева Тетяна 

    7-Б

    6.

    Кравченко Даша   

    8-А

    7.

    Приставська Діана  

    8-Б

    8.

    Тарнопольська Ольга 

    10-А

    ІІ місце

    1.

     Галич Микола

    5-Б

    2.

     Воробйов Артем 

    5-Б

    3,

    Тімакова Дарина 

    5-В

    4.

    Фінк Марія

    6-Б

    5.

    Чепурна Ганна

    8-А

    6.

    Козловська Алекса

    8-Б

    7.

    Петросян Арпіне

    9-А

    ІІІ місце

    1.

    Калашнікова Валерія

    5-В

    2.

    Алексєєв Михайло

    5-В

    3.

    Савицький Гліб

    6-Б

    4.

    Болотова Валерія

    7-Б

    5.

    Ігнатенко Анастасія

    7-Б

    6.

    Прутковська  Каміла

    7-Б

    7.

    Русанова Ліза

    9-А

    8.

    Воронюк Катерина

    9-Б

    9.

    Куликовська Софія

    9-Б

    10.

    Онча Дарина

    10-А

     

     

    Переможці з історії

    І місце

    1.

    Ісаєва Софія

    6-А

    2.

    Федяєв Максим

    8-Б

    3.

    Куликовська Софія 

    8-Б

    4.

    Яндра Вікторія

    11-А

    ІІ місце

    1.

    Юрченко Дар’я 

    6-А

    2.

    Калініченко Юлія

    6-Б

    3.

    Фінк Марія

    6-Б

    4.

    Фефелова Руслана

    6-Б

    5.

    Генке Владислава

    6-Б

    6.

    Козловська Олекса

    8-Б

    7.

    Кравченко Дар’я

    8-А

    8.

    Чурай Валері

    9-А

    9.

    Тарнопольська Ольга

    10-А

    10.

    Савченко Валерій

    10-А

    11.

    Стельмах Юлія

    11-А

    12.

    Турченков Ілля

    11-А

    ІІІ місце

    1.

    Боженко Карина

    6-А

    2.

    Асєєв Микита

    6-А

    3.

    Шрамко Арсеній

    6-А

    4.

    Чепурна Ганна

    8-А

    5.

    Рибіна Валерія

    8-Б

    6.

    Щербакова Ольга

    9-Б

    7.

    Петросян Арпіне

    9-А

    8.

    Онча Дарина

    10-А

    9.

    Лєпкін Данії

    11-А

    10.

    Гурнак Дарина

    11-А

     

     

     

    Переможці з біології

    І місце

    1.

    Беспалова Анастасія

    2.

    Куліковська Софія

    3.

    Гурнак Дар’я

    11А

    ІІ місце

    1.

    Кравченко Дар’я

    2.

    Козловська Олександра

    3,

    Щербакова Ольга

    4.

    Стельмах Юлія

    11А

    ІІІ місце

    1.

    Бондар Софія

    2.

    Фесь Анастасія

    3.

    Тарнопольська Ольга

    10А

    4.

    Фоменко Людмила

    11А

     

    Переможці з фізики

    ІІ місце

    15.            

    Стельмах Юлія

    11А

    16.            

    Рибіна Валерія

    8-Б

    ІІІ місце

    1.

    Козловська Світлана

    8-Б

    2.

    Козловська Олександра

    8-Б

    3.

    Козловська Анастасія

    8-Б

    4.

    Приставська Діана

    8-Б

    5.

    Кравченко Дар’я

    8-А

     

    Переможці з географії

    І місце

    1.

    Кравченко Дар’я

    8-А

    2.

    Щербакова Ольга

    9-А

    3.

    Куліковська Софія

    9-Б

    4

    Гурнак Дар’я

    11-А

    ІІ місце

    1.

    Чепурна Ганна

    8-А

    ІІІ місце

    1.

    Бондар Софія

    8-Б

    2.

    Приставська Діана

    8-Б

    3.

    Бугаєв Герман

    9-А

    4.

    Бугаєв Ярослав

    9-А

    5.

    Тарнопольська Ольга

    10-А

     

    Переможці з хімії

    ІІ місце

    1.

    Онча Дар’я

    10-А

    2.

    Гурнак Дар’я

    11-А

    ІІІ місце

    1.

    Козловська Анастасія

    2.

    Русанова Єлизавета

    3.

    Савченко Валерій

    10А

    4.

    Коломоєць Варвара

    11А

     

    Переможці з астрономії

    ІІІ місце

    1.

    Онча Дар’я

    10А

    2.

    Тарнопольська Ольга

    10А

    3.

    Стельмах Юлія

    11А

     

     

    Переможці з математики

    І місце

    1.

    Кулик Дар’я       

    6-А

    ІІ місце

    1.

     Фефелова Руслана

    6-Б

    2.

    Щікота Владислава

    8-А

    3.

    Стельмах Юлія

    11-А

    ІІІ місце

    1.

    Юрченко Дар’я 

    6-А

    2.

    Фінк Марія

    6-Б

    3.

    Красноленська Ольга

    7-Б

    4.

    Беспалова Анастасія

    8-Б

    5.

    Данілевський Максим

    9-А

    6.

    Гурнак Дар’я

    11А

     

    Переможці з інформаційних технологій

    І місце

    1.

    Горівщенко Олена

    11-А

    ІІ місце

    1.

    Рябуха Андрій

    11-А

    ІІІ місце

    1.

    Кравченко Дар’я

    8-А

    2.

    Щербакова Ольга

    9-Б

    3.

    Тарнопольська Ольга

    10-А

     

     

    Переможці з трудового навчання

    ІІІ місце

    1.

    Петровська Катерина

    9-Б

     

     

     

     

    УВАГА!

    У жовтні місяці 2019 року у школі проходитиме І етап

    Всеукраїнських предметних олімпіад. До участі запрошуються усі бажаючі учні 5-11 класів.

     

    Графік

    проведення І етапу Всеукраїнських

    предметних олімпіад з базових дисциплін

    у 2019/2020 навчальному році

     

    Предмет

    Дата

    Час

    Аудиторія

    1.

    Інформаційні технології

    01.10.2019

    14.40

    308

    2.

    Математика

    02.10.2019

    14.40

    301, 302

    3.

    Астрономія

    03.10.2019

    14.40

    211

    4.

    Іноземні мови

    9-11 класи

    08.10.2019

    14.40

    206, 207, 209, 215, 218

     

    Іноземні мови

    5-8 класи

    09.10.2019

    14.40

    206, 207, 209, 215, 218

    5.

    Історія

    10.10.2019

    14.40

    210, 307

    6.

    Російська мова та література

    11.10.2019

    14.40

    204, 301, 305

    7.

    Українська мова та література

    15.10.2019

    14.40

    204, 301, 305

    8.

    Фізика

    16.10.2019

    14.40

    211

    9.

    Біологія

    17.10.2019

    14.40

    112

    10.

    Географія

    18.10.2019

    14.40

    211

    11.

    Хімія

    22.10.2019

    14.40

    212

    12.

    Трудове навчання

    23.10.2019

    14.40

    Майстерня

    (к.309)

    © 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов