Школа №54 Херсон

Залучаймося до цікавих програм та конкурсів!

Шановні користувачі освіти та батьки!

Звертаємо вашу увагу на наступну інформацію.

Міністерство освіти і науки України та громадська організація «Український центр громадянських ініціатив «СВІТЛО» пропонують учням взяти участь у програмі з популяризації науки «Science Teens Platform» та у конкурсі на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови у Херсоні.

ПРОГРАМА З ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ НАУКИ

«SCIENCE TEENS PLATFORM».

Учні  13-17 років мають можливість долучитися до безкоштовної програми з популяризації науки «Science Teens Platform». Це вільне науково-освітнє середовище для підлітків, де вони можуть спілкуватися з українськими вченими, розвивати критичне мислення, а також створювати наукоємні стартапи і проєкти.

Лекції та воркшопи відбуваються у місті Києві за 3-ма напрямами:

• Космос
    • Людина
    • Природа

Участь у програмі безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Записатись можна за посиланням: http://inscience.io/teens-platform

© 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов