Школа №54 Херсон

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У 2017-2018 навчальному році в школі немає дітей з особливими освітніми потребами, хоча для таких учнів школі зроблено пандус (територія внутрішнього двору).

Вчитель початкових класів Веретенцева С.Г. брала участь у роботі обласного навчально-методичного семінару «Організація інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього (дошкільного)навчального закладу» при Комунальному вищому навчальному  закладі ХАНО (сертифікат №6554, наказ №101 від 30.10.2017р)

© 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов