• 0003.png
  • 0001.png
  • 0002.png
  • baner.jpg
  • slider.jpg

Виховна робота

"Правила дорожнього руху-правила життя!" під таким гаслом пройшли ігрові години спілкування для учнів початкових класів. Захід було проведено представниками Херсонської патрульної поліції. Маленькі вихованці школи приміряли на себе форму поліцейського, відпрацьовували основні, найголовніші правила дорожнього руху. Захід був цікавим та дуже корисним!

 

12 березня Анастасія та Поліна Григорєві "Херсонщина памятає"

"Нумо, дівчата!"
Майстер-клас для молодих вчителів фізичної культури міста.Традиційні щорічні спортивні змагання між учнями та вчителями школи #54 Весело, активно, дружньо!

 

 

 

  

 

Участь у благодійній акції, яка була організована Корабельною районною радою.

Кошти, зібрані під час акції, буде передано для лікування дітей з вадами слуху. 

 

 

У  початковій  школі  пройшов  Масляний  тиждень.

 

     Учні  знайомились  з  традиціями  та  історією  святкування  масної. Смачними  млинцями  пригощались. Слухали  веснянки.  Запрошували  весну  на  гостину.

 

Напередодні дня Святого Миколая у Херсонській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради пройшов благодійний ярмарок. Цей захід було проведено за ініціативи шкільного парламенту. На ярмарок батьки та учні школи принесли солодощі, виготовлені власноруч. За рішенням шкільного парламенту, батьківської громади школи на зібрані кошти було придбано памперси та дитячі речі для вихованців дитячого будинку «Колокольчик». 

Напередодні осінніх канікул учні 6а класу побували в Одесі, де отримали чудові враження від самого міста, цікавих екскурсій, відвідування Музею  цікавих наук та Музею археології. Особливу увагу привернули легендарні Одеські катакомби, де учні змогли побачити і відчути складнощі, що випали на долю захисників Одеси. У музеї цікавих наук діти із задоволенням експериментували з різними приладами. Музей археології викликав захоплення від перегляду цінних експонатів. А прогулянки історичними  вулицями та площами додали позитивних емоцій. Осіння Одеса тепло вітала наших шестикласників.

Урок мінна безпека для учнів 8-9 класів

посилання на відео

Козацькі забави

12 жовтня 2017 року, з нагоди свята Покрови і Дня українського козацтва для учнів 6-х та 7-х класів Херсонської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №54 проводилося спортивно – розважальне свято «Козацькі забави», під девізом «Козацькому роду – нема переводу». Учні отримали можливість позмагатися в кмітливості, силі, спритності, як справжні козаки. Змагання відбувалися між чотирма командами, кожен з яких мав назву, девіз, яскраве представлення. Очолювали козаків справжні отамани: Сушко Олександр 6 – А кл., Жариков Михайло 6 – Б кл., Столяров Євген  7 – А кл., Василенко Михайло 7 – Б кл. Кожна команда проходила випробування із 9 програм: «Козацькі перегони», «Хто швидше з’їсть кашу?», «Ведення футбольного м'яча», «Вікторина», «Човниковий біг», «Конкурс капітанів», «Естафета з повітряною кулею», «Втеча з полону», «Перетягування канату». В турнірі «Козацькі забави» переміг 7 – А кл., ІІ місце посіла команда 7 – Б класу, з різницею в 1 бал, ІІІ місце розділили між собою 6 – А та 6 – Б клас. Вболівальники активно підтримували свої команди. Всі учасники змагань отримали багато позитивних емоцій та солодкий стіл.

ПЛАН ЗАХОДІВ НА ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

04.09. – 08.09. 2017 р.

Назва заходу

Дата

Класи

Відповідальні

1.

Змагання з футболу

Протягом тижня

6,7,8 кл.

Біляков М.В.

2.

Змагання по волейболу

Протягом тижня

9,10,11 кл.

Паклов Д.В.

3.

 

 

Спортивний «брейн-ринг»

06.09.2017 р.

5 кл.

Паклов Д.В.

4.

 

 

Зустріч з Олімпійськими чемпіонами

07.09.2017 р.

5,6 кл.

Паклов Д.В.

Федорова О.В.

 

5.

Малюнок на асфальті

«Я майбутній олімпієць»

08.09.2017 р.

3,4 кл.

Федорова О.В.

6.

Веселі старти

08.09.2017 р.

2 кл.

Паклов Д.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Футбол

Веселі старти

 

Брейн-ринг 

 

 

Зустріч з Олімпійською чемпіонкою  з академічного веслування Оленою Оліференко

Згідно річного плану роботи Херсонської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів №54 було організовано проведення Олімпійського тижня з 04 по 08 вересня 2017 року в рамках відзначення Дня фізичної культури  та спорту в Україні.

Відповідно до затверджуваного плану проведення олімпійського  тижня, у школі було проведено «Веселі старти» серед 2-х класів: І місце – 2 – В кл., ІІ місце – 2 – Б кл., ІІІ місце – 2 – В кл., 2 – Г кл. – отримав грамоту за активну участь. Також відбувся «Брейн – ринг» серед 5 кл., перемогу отримав 5 – Б кл. Змагання з волейболу та футболу походили протягом місяця. Завершився олімпійський тиждень: олімпійським уроком з чемпіонкою Європи, учасницею двох Олімпіад, майстер спорту України міжнародного класу по академічній греблі Олефіренко Олена Іванівна.

 

  

  

  

Святкування Дня міста.

Учні нашої школи прийняли участь у святковій програмі

     

    

    

Детальніше: день города

Літній майданчик

  

  

Фестиваль педагогічної майстерності

З 6 березня по 21 квітня 2017 року в школі пройшов фестиваль педагогічної майстерності серед класних керівників 1-11-х класів та керівників гуртків та секцій з теми:

«Інноваційні підходи щодо організації гурткової роботи як засіб формування в учнів позитивної навчальної мотивації»

Детальніше: Фестиваль педагогічної майстерності

Гра "Шо? Де? Коли?"

Учні Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54 прийняли участь у відбірковому етапі міської інтелектуальної гри "Шо? Де? Коли?"

Детальніше: Гра "Що? Де? Коли?"