Школа №54 Херсон

Військомат – на допомогу.

Чим більше знаєш, тим більше можеш.

Е.Абу

15 березня 2018 року на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №54з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов представниками Херсонського об’єднаного міського комісаріату  було проведено профорієнтаційну роботу  з випускниками та їх батьками шкіл №54 та №55 щодо вступу до вищих військових навчальних закладів.

Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Кравець Андрій Вікторович довів учням та їх батькам необхідність постановки юнаків на військовий облік, пояснив,  яка відповідальність  чекає у разі відмови або неявки та відповів на всі питання батьків випускників.

Змістовна зустріч пройшла організовано. Зацікавленість учнів та питання батьків свідчать про небайдужий, серйозний підхід до майбутнього випускників  та свідомий вибір професії.

© 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов