Школа №54 Херсон

З нагоди святкування Дня захисника Вітчизни, 14 жовтня, президент України Володимир Зеленський присвоїв 11 окремій бригаді армійської авіації почесне найменування "Херсон ". А сьогодні військові пілоти Дмитро Дубовик та Дмитро Уразов були почесними гостями на святковому заході у Херсонській спеціалізований школі #54.

З нагоди святкування Дня захисника Вітчизни учні школи №54 відвідали премьерний показ нового, українського історичного фільму "Захар Беркут ". А учні 8 класу здійснили екскурсію до військової частини 3056 Національної гвардії України. Під час заходу школярі мали змогу відчути себе справжніми гвардійцями , керуючими військовою технікою. Познайомились з історією створення Національної гвардії та традиціями частини 3056.

— с Ольгой Львовой.

8 травня відмічається день пам'яті і примирення. Шкільний ранок для учнів, вчителів школи №54 розпочався з урочистої лінійки памьяті. Символом дня став червоний мак.
    Протягом дня в навчальному закладі проведео тематичні години спілкування, проведено конкурс малюнка на асфальті " Під мирним небом України"

День збройних сил України в Херсонський спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов пройшов під гаслом "Буде мир над Україною!" Урочиста лінійка, конкурс дитячого малюнка ( малюнки одразу було відправлено військовим, екскурсія для учнів 1-х класів до шкільного музею бойової слави, акція "Дитяча долонька". Учнів школи та батьків вітали солісти Херсонської філармонії.

Сторінка 1 із 3

© 2020 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов