Виховуємо патріота України

20 лютого представники шкільного самоврядування провели Урок Пам’яті , присвячений героям Небесної сотні. Під час заходу учні розповідали про події на Майдані, переглянули та обговорили документальний фільм

« Небесна сотня»

24 листопада в школі було проведено виховний захід : « День пам’яті жертв голодомора». Захід було організовано та проведено шкільним самоврядуванням. На заході були присутні учні 9-10-х класів.

Учні 1-в класу під час години спілкування намалювали малюнки « Ні голодомору!»

Флеш-моб "Посмішка воїна" ( до Дня Захисника України).