Виховуємо патріота України

8 травня відмічається день пам'яті і примирення. Шкільний ранок для учнів, вчителів школи №54 розпочався з урочистої лінійки памьяті. Символом дня став червоний мак.
Протягом дня в навчальному закладі проведео тематичні години спілкування, проведено конкурс малюнка на асфальті " Під мирним небом України"

День збройних сил України в Херсонський спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов пройшов під гаслом "Буде мир над Україною!" Урочиста лінійка, конкурс дитячого малюнка ( малюнки одразу було відправлено військовим, екскурсія для учнів 1-х класів до шкільного музею бойової слави, акція "Дитяча долонька". Учнів школи та батьків вітали солісти Херсонської філармонії.

Сумні та болісні сторінки історії держави забувати неможна. Навіть такі страшні, як голодомор, репресії. Сьогодні учні школи №54 провели день памьті жертв голодомору та політичних репресій. Заходів було багато: з ранку школярів зустрічали сумні дівчата в українському вбранні, з рушниками, хлібними колосками . Дівчата мовчали, як і багато років замовчували страшну правду, так пройшов флешмоб " Замовчана правда". Оформлено виставки " Свіча памьяті", " Гіркі сторінки історії", розвішано уривки з книг українських письменників про голодомор. О 10.30. по всій школі пройшла хвилина мовчання.

— с Натальей Головченко и Дашей Гурнак.

21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Учні школи №54 були учасниками заходу, організованого ХОУНБ імені Гончара. Під час заходу піднімались серьозні питання: Що значить, бути європейцем?
Що для тебе значить свобода?