• 0002.png
  • 0001.png
  • baner.jpg
  • 0003.png
  • slider.jpg

Зарахування, переведення та випуск учнів

Оголошення!

15 червня 2018 року об 11.00 годині (кабінет № 210) серед випускників 9-х класів 2018 року   

Херсонської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської

та інишх іноземних мов Херсонської міської ради,   

які виявили бажання продовжувати навчання в школі  

відбуватимється конкурс на зарахування  до 10-го класу.

 

 

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 54

з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Херсонської міської ради

 

Н А К А З

 

від 15.06.2018 року                                                                                            №259

 

Про зарахування учнів

до 5 класу 2018/2019

навчального року

 

Відповідно до п.3, розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367, наказу по школі від 24.05.2018 року №223 « Про підсумки освітнього процесу у 5-8 класах за 2017/2018 навчальний рік та переведення учнів у наступний клас»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Зарахувати до:

 

5-А класу 2018/2019 навчального року:

1.        Асєєва  Микиту Сергійовича

2.        Боженко Катерину Сергіївну

3.        Германа Артема Ігоровича

4.         Даніліну Катерину Андріївну

5.        Діброва Руслана Олександровича

6.         Дяченка Кирила Андрійовича

7.        Забірка Кирила Олександровича

8.        Ігошева Юрія Романовича

9.         Ісаєву Софію Олегівну

10.   Казанцеву Марію Олексіївну

11.   Климова Артема Олексійовича

12.   Кондур Агнесу Андріївну

13.    Краснопьорову Вероніку Віталіївну

14.    Кричевську Анастасію Денісівну

15.    Кулик Даp’ю В’ячеславівну

16.    Кучинську Маргариту Олександрівну

17.    Лазаренко Софію Миколаївну

18.    Лемещука Олексія Володимировича

19.   Лісінчук Діану Олександрівну

20.   Мотова Володимира Олексійовича

21.   Паніщева Радомира Дмитровича

22.    Полухову Аіду Ани кизи

23.    Русола Данііла Валентиновича

24.   Самойленко Анастасію Петрівну

25.   Семків Карину Василівну

26.    Сергєєва Іллю Артемовича

27.    Скороход Аліну Євгенівну

28.    Солодухіна Олега Руслановича

29.   Сорокіна Михайла Володимировича

30.   Федоренко Камілу Миколаївну

31.   Четверікову Олександру Ігорівну

32.   Шрамко Арсенія Петровича

33.   Штангрет Ніколь Володимирівну

34.    Юрченко Дар’ю Олександрівну

35.    Юрченко   Марію Олександрівну

36.   Юрченко Софію Олександрівну

 

5-Б класу 2018/2019 навчального року:

1.     Андреєва  Максима  Сергійовича

2.     Бабіча  Максима Валерійовича

3.     Боровика  Олександра  Ігоревича

4.     Галантюка Артема Миколайовича

5.     Генке Владиславу Володимирівну

6.      Глущенко Олександру  Анатоліївну

7.      Гуменного Данила  Андрійовича

8.     Дармограй  Артура Євгенійовича

9.      Дзяйло  Максима  Костянтиновича

10.  Ібадову Хадіжу Нізамі

11.   Кавуна Данила Олександровича

12.  Калініченко Юлію Леонідівну

13.   Кирилюка Володимира Павловича

14.  Ковалевича Назара Ігоровича

15.  Копильченко Кіру  Юріївну

16.  Корженко Катерину Олексіївну

17.  Куліковську Тетяну Євгенівну

18.   Ледовських  Вероніку Сергіївну

19.   Макухіна  Максима  Олексійовича

20.   Новікову Ольгу  Євгеніївну

21.  Нефьодова  Руслана Сергійовича

22.  Пласкального  Дениса  Миколайовича

23.   Разумову  Валерію Сергіївну

24.  Рудковську  Олесю Олександрівну

25.   Ревякіна  Максима  Олексійовича

26.   Савицького  Гліба  Миколайовича

27.  Сальнікову Аліну Антонівну

28.  Семена  Анатолія Дмитровича

29.  Степанченка Данила Сергійовича

30.   Фефелову Руслану Андріївну

31.   Фінк Марію Олександрівну

32.   Хрокало  Анастасію Олександрівну

33.   Янос–Корнієнка Луіса

34.   Янчук Василісу Валентинівну

 

2.      Заступнику директора з НВР Шайтан  В.О. розмістити даний наказ на сайті школи.

3.      Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 

 Директор школи                                                                                  О.М.Драчова

   

З наказом ознайомлена:

 

Шайтан В.О.

 

 

 

 

 

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 54

з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Херсонської міської ради

 

Н А К А З

 

від 15.06.2018 року                                                                                            №257

 

Про зарахування учнів

до 10 класу 2018/2019

навчального року

 

Відповідно до п.4. Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної

середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367, наказів по школі від 08.06.2018 року №248 «Про закінчення учнями 9-х класів навчання у школі ІІ ступеня, видачу свідоцтв  про  базову загальну середню освіту, переведення у наступний клас та відрахування із школи», від 08.06.2018 року № 253 «Про проведення конкурсного відбору учнів до 10 класу 2018/2019 навчального року», від 15.06.2018 року №256 «Про підсумки проведення конкурсного відбору учнів до 10 класу 2018/2019 навчального року», заяв учнів

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Зарахувати до 10 класу 2018/2019 навчального року:

1.1.    Бреннона  Роланда Джеймса

1.2.   Волкову Анастасію Романівну

1.3.   Ванюшкіну Анну Андріївну

1.4.   Гендзьору Поліну Олександрівну

1.5     Горівщенко Олену Олександрівну

1.6.   Гурнак Дар’ю Вікторівну

1.7.   Дмитрук Ольгу Миколаївну

1.8.  Дудка Андрія Андрійовича

1.9. Єрошкова Олександра Олександровича

1.10. Ковальчук Олесю Сергіївну

1.11. Козачок Ніку Леонідівну

1.12. Коломоєць Варвару Вадимівну

1.13. Крапиву Марію Віталіївну

1.14. Лагаду Данила Романовича

1.15. Лєпкіна Данила Андрійовича 

1.16. Ліхнова Олега Ігоровича

1.17. Марченка Руслана Георгійовича

1.18. Назарчук Діану Олексіївну

1.19. Недобійчука Євгенія Олександровича

1.20. Нестерова Євгенія Сергійовича

1.21. Осташ Єлізавету          Андріївну

1.22. Павлусь Аліну Сергіївну

1.23. Подвигіну Дар’ю Артемівну

1.24. Приходько Ганну Володимирівну

1.25. Раздрогіну Вікторію Василівну

1.26. Рубана Михайла Віталійовича

1.27. Русалович Христину Миколаївну

1.28. Рябуху Андрія Олександровича

1.29. Сеншину Валерію Едуардівну

1.30. Сичову Катерину Віталіївну 

1.31. Стельмах Юлію Дмитрівну

1.32. Тарасюк Марію Василівну

1.33. Турченкова Іллю Олександровича

1.34. Фоменко Людмилу Денисівну

1.35  Хлєбникову Олександру Віталіївну

1.36 . Яндру Вікторію Олександрівну 

 

2.      Заступнику директора з НВР Шайтан В.О.  розмістити даний наказ на сайті школи.

3.      Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 

 Директор школи                                                О.М.Драчова

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54

з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Херсонської міської ради

 

НАКАЗ

№ 245

 

від  31.05.2018 року

Про зарахування учнів

до першого класу

 

                Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16 квітня 2018 року, на підставі заяв батьків та медичних довідок учнів

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1-А класу:

1.            Акуленко Еліонору Данилівну.

2.            Бицюру Дмитра Андрійовича.

3.            Бігас Маргариту Олександрівну.

4.            Даніліна Данила Андрійовича.

5.            Дерен Станіслава Костянтиновича.

6.            Жогло Богдана Олексійовича.

7.            Зелінського Руслана Івановича.

8.            Кабельникову Карину Антонівну.

9.            Калюпіна Максима Олександровича.

10.          Кисіль Софію Вікторівну.

11.          Костенко Поліну Валентинівну.

12.          Кравець Микиту Сергійовича.

13.          Кубіка Іллю Андрійовича.

14.          Кулика Назара В’ячеславовича.

15.          Мєдвєдєва Станіслава Олександровича.

16.          Молчанову Ангеліну Вікторівну.

17.          Орлову Вікторію Романівну.

18.          Петренко Кароліну Максимівну.

19.          Плохого Даниіла Олександровича.

20.          Самань Єлизавету Русланівну.

21.          Седень Івана Вікторовича.

22.          Севрюкова Кирила Ігоровича.

23.          Семенюка Дмитра Юрійовича

24.          Сивоконь Ксенію Анатоліївну.

25.          Сірика Тимофія Євгеновича.

26.          Солодухіна Руслана Сергійовича.

27.          Сіденка Микиту Олексійовича.

28.          Тріфова Ігора Олександровича.

29.          Чорного Максима Рольфовича.

30.          Юрченко Вероніку Сергіївну.

31.          Янак Артура Сергійовича.

32.          Яцика Артема Вадимовича.

33.          Токаленко Софію Сергіївну. 

Зарахувати до 1-Б класу:

1.            Альохіну Марію Михайлівну.

2.            Городецького Івана Олеговича.

3.            Даріуш Діану Юріївну.

4.            Дік Ктерину Олександрівну.

5.            Дудкіну Дарію Сергіївну.

6.            Єременка Ростислава Володимировича.

7.            Завялова Михайла Даниловича.

8.            Капінос Катерину Вадимівну.

9.            Керекеза Арсенія Андрійовича.

10.          Ковтунович Світлану Вікторівну.

11.          Козак Кіру Костянтинівну.

12.          Козела Володимира Вікторовича.

13.          Коновалова Романа Арсенійовича.

14.          Краснощок Єлизавету Олександрівну.

15.          Літовську Софію Сергіївну.

16.          Маніна Ярослава Олександровича.

17.          Мякенка Єгора Сергійовича.

18.          Озерську Алісу Олександрівну.

19.          Остроус Варвару Станіславівну.

20.          Павлова Нікіту Сергійовича.

21.          Петренка Івана Романовича.

22.          Плохого Ігоря Олександровича.

23.          Самборську Анастасію Сергіївну.

24.          Селезньова Данила Володимировича.

25.          Сирко Софію Віталіївну.

26.          Ситника Семена Олексійовича.

27.          Сікиринську Олександру Євгенівну.

28.          Смелікова Нікіту Володимировича.

29.          Соболь Ангеліну Вікторівну.

30.          Шевера Євгенія Олександровича.

31.          Шевцова Романа Ігоровича.

32.          Чехіра Михайла Сергійовича.

33.          Чупілова Єгора Олександровича.

Зарахувати до 1-В класу:

1.            Бирзула Давида Вадимовича.

2.            Буджевську Єву Кірілівну.

3.            Голегу Кіріла Олександровича.

4.            Грінь Вікторію Сергіївну.

5.            Гроссула Олександра Дмитровича.

6.            Грудську Мар’яну Максимівну.

7.            Губич Софію Федорівну.

8.            Данилевську Альбіну Павлівну.

9.            Дорошенка Миколу Станіславовича.

10.          Заікіну Ксенію Віталіївну.

11.          Ільяш Катерину Дмитрівну.

12.          Ковальова Даніеля Олександровича.

13.          Ковалевич Соломію Ігорівну.

14.          Ковальчука Артема Вадимовича.

15.          Копєйку Вікторію Миколаївну.

16.          Креміня Владислава Максимовича.

17.          Кручаненка Максима Олександровича.

18.          Кузнєцова Михайла Валерійовича.

19.          Кузьомка Злату Олегівну.

20.          Литвиненка Олександра Дмитровича.

21.          Макушкіна Богдана Олександровича.

22.          Малашкіна Микиту Юрійовича.

23.          Маляренка Івана Сергійовича.

24.          Олексій Олександра Ігоровича.

25.          Орел Анастасію Сергіївну.

26.          Петрусенка Дениса Костянтиновича.

27.          Пилипчука Валерія Ігоровича.

28.          Порожнюка Іллю Дмитровича.

29.          Проценка Нікіту Олексійовича.

30.          Скорохода Ярослава Дмитровича.

31.          Сумбатян Софі Сєваківну.

32.          Табаченка Артема Олександровича.

33.          Файчук Ірину Дмитрівну.

34.          Хоменко Валерію Євгенівну.

35.          Шаповалова Леоніда Олександровича.

36.          Шульову Ніку Сергіївну.

 

Директор школи                                                                                                         О.М.Драчова

 

  

 

 

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов

Херсонської міської ради

 

НАКАЗ

від  24.05.2018 року                                                                             № 224

Про переведення учнів
до наступних класів


            Відповідно до п.2 Інструкції про переведення, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015  № 762, рішення педагогічної ради школи (протокол №8 від 24.05.2018 року)

НАКАЗУЮ:

Перевести з 1-А класу до 2-А класу наступних учнів:

 

 

 

1.      Бєлоусова Катерина Олександрівна                               

 

 

2.      Бессарабенко Вікторія Сергіївна

 

 

3.      Бонар Ангель Олександрович

 

 

4.      Бондар Валерія Максимівна

 

 

5.      Драверт Софія Олексіївна

 

 

6.      Дяченко Данііл  Андрійович

 

 

7.      Колесник Дарина Ільдусіївна

 

 

8.      Коломієць Роман Дмитрович

 

 

9.      Кондратенко Микола Дмитрович

 

 

10.  Матвієнко Ганна Юріївна

 

 

11.  Мустафа Данііл Віталійович

 

 

12.  Перепелиця Діана Артемівна

 

 

13.  Плевако Олександра

 

 

14.  Полухов Самир Алі Огли

 

 

15.  Регеда Вероніка Олексіївна

 

 

16.  Рогожа Ярослав Сергійович

 

 

17.  Ружило Давид Дмитрович

 

 

18.  Саленко  Дарья Віталіївна

 

 

19.  Самойлов Давид Артурович

 

 

20.  Третьяков Данил Ігорович

 

 

21.  Фокіна Аделіна-Маргарита Михайлівна

 

 

22.  Чайка Дарья Іванівна

 

 

23.  Четверікова Софія Ігоревна

 

 

24.  Шаригіна Євгенія Володимирівна

 

 

25.  Шевченко Даря Сергіївна

 

 

26.  Щербина Тимур Олександрович

 

 

Перевести з 1-Б класу до 2-Б класу наступних учнів:

1.      Андрієвська Валерія Валеріївна

2.      Булаєнко Микита Анатолійович

3.      Вилгін Владислав Павлович

4.      Демірова Аліна Володимирівна

5.      Дзяйло Анастасія Костянтинівна

6.      Залозний Артем Андрійович

7.      Зарчиков Владислав Сергійович

8.      Іліт’єва Вікторія Миколаївна

9.      Кондрацька Олеся Олександрівна

10.  Костікова Ксенія Сергіївна

11.  Костінова Наталя Дмитрівна

12.  Крюковська Софія Денисівна

13.  Кудряшов Олександр

14.  Мартиненко Анастасія Володимирівна

15.  Мірфозілова Маліка Алішерівна

16.  Носенко Євген Максимович

17.  Пивовар Дар’я Владиславівна

18.   Самборський Назар Дмитрович

19.  Скрагленко Іван Дмитрович

20.  Стрілець Єгор Юрійович

21.  Табаченко Юрій Олександрович

22.  Черкесов Данило Олександрович

23.  Чернявський Данило Сергійович

24.  Шишенко Артем Сергійович

25.  Ярмолович Андрій Романович

 

Перевести з 1-В класу до 2-В класу наступних учнів:

1.      Арутюнян Арсен Манукович

2.      Бадяєв Андрій Дмитрович

3.      Балаховченко Юлія Олексіївна

4.      Братченко Анна Олександрівна

5.      Городецька Вероніка Олегівна

6.      Гуменна Єлизавета Сергіївна

7.      Денисенко Кристина Ігорівна

8.      Ель-Зомор Тимур Шеріфович

9.      Жакомін Всеволод Георгійович

10.  Коротенко Єгор Віталійович

11.  Косенков Максим Володимирович

12.  Кулай Кирило Віталійович

13.  Куліш Андрій Борисович

14.  Лавренко Емілія Сергіївна

15.   Максименко Олексій Федорович

16.  Малюжонок Тимофій Миколайович

17.  Мороз Станіслав Вячеславович

18.  Москвичова Карина  Юріївна

19.  Рибакіна Єва Артемівна

20.  Рижкова Софія Юріївна

21.  Риндя Кіра Дмитрівна

22.  Рожнова Маргарита Кирилівна

23.  Сокирка Артем Іванович

24.  Соколович Дар’я Володимирівна

25.  Соха Михайло Романович

26.  Ткаченко Аліна Андріївна

27.  Шляпошніков Михайло Олексійович

28.  Анісімов Микита Максимович

Перевести з 2-А класу до 3-А класу наступних учнів:

 

 

1.       

Валюнін Артем Геннадійович

2.       

Гайдей Данило Сергійович

3.       

Гончарук Михайло Володимирович

4.       

Доскочинська Єлизавета Русланівна

5.       

Дуброва Домініка Сергіївна

6.       

Завгородній Данило Олександрович

7.       

Зінченко Варвара Євгеніївна

8.       

Іванов Ждан Ігорович

9.       

Івченко Регіна Дмитрівна

10.   

Кайрод Софія Анатоліївна

11.   

Кисельов Олександр Володимирович

12.   

Крижанівський Максим Анатолійович

13.   

Крижановський Іван Павлович

14.   

Логвіненко Діана Максимівна

15.   

Луценко Данило Сергійович

16.   

Мец Олексій Валерійович

17.   

Оболонська Анна Юріївна

18.   

Ревенко Єлизавета Олексіївна

19.   

Рогожин Антон Сергійович

20.   

Рожук Артем Олексійович

21.   

Рябуха Олексій Олександрович

22.   

Соловйова Злата Едуардівна

23.   

Селезньова Єлизавета Іванівна

24.   

Серветник Аліна Романівна

25.   

Таран Евеліна Олександрівна

26.   

Тараненко Ярослав Олегович

27.   

Тарасенко Олександр Дмитрович

28.   

Татарська Валерія Артурівна

29.   

Химчак Фадей Вікторович

30.   

Черняк Ілля Романович

31.   

Штуца Віра Олександрівна

 

Перевести з 2-Б класу до 3-Б класу наступних учнів

1.      Ан Вероніка Андріївна

2.      Бабаніна Анастасія Олександрівна

3.      Бондаренко Юлія Миколаївна

4.      Боровік Артем Олександрович

5.      Браілова Анастасія Юріївна

6.      Візирський Максим Євгенійович

7.      Веденко Микита Олегович

8.      Горенчук Каріна Євгеніївна

9.      Денисенко Артем Віталійович

10.  Зоренко Софія Олексіївна

11.  Іванченко Тимофій Артурович

12.  Кириченко Марія Євгенівна

13.  Киць Ганна Євгеніївна

14.  Кремінтар Юлія Володимирівна

15.  Кулай Олександр Віталійович

16.  Луговий Назар Станіславович

17.  Мандрик Микита Костянтинович

18.   Метановська Дар’я Андріївна

19.   Отраднов Валентин Сергійович

20.  Петросян Дмитро Васильович

21.  Попелишко Ніка Григорівна

22.  Попелишко Христина Григорівна

23.  Солдатенко Григорій Сергійович

24.  Стельмах Ярослав Максимович

25.  Танська Мілена Сергіївна

26.  Тюріна Кароліна Ігорівна

27.  Шереметьєва Кіра Василівна

28.  Янковський Артем Олександрович

 

Перевести з 2-В класу до 3-В класу наступних учнів:

1.      Богданова Вероніка Дмитрівна

2.      Бичек Микита Борисович

3.      Горенок Арсеній Андрійович

4.      Зубченко Уляна Сергіївна

5.      Євтушенко Володимир Сергійович

6.      Компанець Анастасія Сергіївна

7.      Карачевцева Ганна Сергіївна

8.      Карачевцева Катерина Сергіївна

9.      Кичешкіна Анжеліка Євгеніївна

10.  Лазаренко Микита Володимирович

11.  Мацула Рада Мар`янівна

12.  Міщенко Максим Вікторович

13.  Пасечнік Артем Ігоревич

14.  Равлюк Михайло Михайлович

15.  Радченко Анастасія Вікторівна

16.  Стецюк Олег Вадимович

17.  Стецюк Таісія Вадимівна

18.  Титаренко Вікторія Сергіївна

19.  Хитрук Максим Олександрович

20.  Хохлов Андрій Максимович

21.  Фінк Єлизавета Олександрівна

22.  Фокін Артур Михайлович

23.  Шевчук Іонафан Романович

24.  Шипов  Денис Олександрович

25.  Яндра Діана Олександрівна

Перевести з 2-Г класу до 3-Г класу наступних учнів:

1.       

Альохіна Оксана Михайлівна

2.       

Анісімова Дарина Геннадіївна

3.       

Гужва Артур Геннадійович

4.       

Кирилова Анастасія  Олександрівна

5.       

Ковтонюк Ярослав Володимирович

6.       

Кривошеїн Богдан Олегович

7.       

Лисенковська Амалія Андріївна

8.       

Лукашук Марія Валеріївна

9.       

Майоров Віталій Геннадійович

10.   

Максименко Максим Русланович

11.   

Мудрова Ксенія Сергіївна

12.   

Нікітенко Дмитро Володимирович

13.   

Олейникова Єлизавета Андріївна

14.   

Омельчук Софія Олександрівна

15.   

Онипер Жан Дмитрович

16.   

Перетятько Аліна Сергіївна

17.   

Погасян Єлизавета Артемівна

18.   

Романенко Андрій Ігорович

19.   

Сисовська Ілона Олегівна

20.   

Стефанова Вікторія В’ячеславівна

21.   

Теленга Станіслав Костянтинович

22.   

Федосенко Ангеліна Олексіївна

23.   

Фролова Ганна Олександрівна

24.   

Чернова Софія Леонідівна

25.   

Чернявський Павло Дмитрович

26.   

Щербина Вікторія Русланівна

27.   

Швець Вероніка  Сергіївна

 

Перевести з 3-А класу до 4-А класу наступних учнів

 

1.      Алябов Станіслав Юрійович

2.      Аверянова Діана Денисівна

3.      Антропов Дмитро Віталійович

4.      Ахтемова Вероніка Сергіївна

5.      Бондар Еліна Максимівна

6.      Винник Владислав Сергієвич

7.      Гинкул Владислава Вікторівна

8.      Головко Вікторія Євгенівна

9.      Грицаєнко Діана Володимирівна

10.  Голубенко Дана Дмитрівна

11.  Данилов Владислав Вікторович

12.  Єрьоменко Анна Сергіївна

13.  Карагазян Максим Едуардович

14.  Ковлях Валерія Олександрівна

15.  Компаній Богдан Володимирович

16.  Коробко Діана Віталіївна

17.  Лесіва Кароліна Володимирівна

18.  Остроус Іван Станіславович

19.  Охременко Ірина Валеріївна

20.  Пастушенко Андрій Володимирович

21.  Саганський Артем Олександрович

22.  Самань Поліна Русланівна

23.  Серветник Ілля Романович

24.  Сучок Трохим Олегович

25.  Тимофей Антон Михайлович

26.  Фокіна Аніта-Джанетт Михайлівна

27.  Хрущ  Василь Сергійович

28.  Шевченко Крістіна Олександрівна

Перевести з 3-Б класу  до 4-Б класу наступних учнів:

1.      Ахтирська Анастасія Олександрівна

2.      Багдасарян Белла Віталіївна

3.      Бешенов Богдан В’ячеславович

4.      Бицюра Аліна Андріївна

5.      Воробйов Артем Валерійович

6.      Гавриш Дмитрол Сергійович

7.      Галич Микола Леонідович

8.      Гембаровська Олександра Сергіївна

9.      Голубенко Євген Олегович

10.  Гриньок Крітіна Олегівна

11.  Кондрацька Софія Олександрівна

12.  Кононець Артур Романович

13.  Копець Лілія Сергіївна

14.  Копець Люсія Сергіївна

15.  Кубік Олександр Олександрович

16.  Лєпкіна Марія Андріївна

17.  Наумов Ігор Андрійович

18.  Огородник В’ячеслав Олександрович

19.  Одинцов Михайло Іванович

20.  Павлєцов Володимир Володимирович

21.  Павлова Аріна Леонідівна

22.  Решетіло Дар’я Володимирівна

23.  Савицька Олеся ,Миколаївна

24.  Томенко Валерія Ігорівна

25.  Федорова Анастасія Леонідівна

26.  Федорчук Максим Сергійович

27.  Цехмейструк Олександр Олегович

28.  Шишенко Олександр Сергійович

Перевести з 3-В класу до 4-В класу наступних учнів:

1.      Алексєєнко Михайло Артемович

2.      Вишняков  Юрій Вікторович

3.      Гакман  Арсеній Віталійович

4.      Гвоздєва Вікторія Ярославівна

5.      Григорєва  Анастасія Вікторівна

6.      Григор’єва  Поліна Вікторівна

7.      Дік Михайло Олександрович

8.      Іванченко Софія Євгенівна

9.      Калашнікова  Валерія Миколаївна

10.  Капінос Владислав Вадимович

11.  Карпов Іван Євгенович

12.  Крюковський Костянтин Денисович

13.  Лобзова Поліна Олександрівна

14.  Максимова-Деткова Софія  Юріївна

15.  Мороз Анастасія Дмитрівна

16.  Мягких Артур Артемович

17.  Нараєвський Руслан Сергійович

18.  Пахомова Іванна Вікторівна

19.  Петренко Вероніка Євгенівна

20.  Подгурська Єлизавета Сергіївна

21.  Попов  Роман Вікторович

22.  Пругло  Вікторія Сергіївна

23.  Сидоренко  Владислав Віталійович

24.  Тімакова Даря Олександрівна

25.  Хмелевська  Юлія Олегівна

26.  Царіцина Олександра Олегівна

27.  Циван  Тимофій Віталійович

28.  Чайковський Максиміліан Юрійович

29.  Шуматов Віктор Іванович

30.  Сокирка Павло Іванович

31.  Шергелашвілі Давид Звіадійович

 

 

Директор школи                                                                   О.М. Драчова